• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[R] Parowóz Pm36-2 projekt własny 1:25

OP
OP
K

klint

Aktywny użytkownik
Reakcje
524 0 0
Witam.
Pomosty przyklejone, wiatrownice pomalowane no i pierwsze przymiarki.
 

Załączniki

OP
OP
K

klint

Aktywny użytkownik
Reakcje
524 0 0
Panowie by była jasność ten model oparty jest ( znaczy jego budowa) na fotkach (dzięki kolegom) którzy pomogli,wsparli w zmaganiach w dudowie.
Ale powiem bez żenady że wq.... mnie tacy którzy nie podzielą się z materiałami na temat tego loka a potem podczas budowy to panie a śrubka nie TU a że ten tego tam, bez żenady mam w dupie takie uwagi (może admin usunie ten wpis) Ale po mojemu mam racje, gość ma q...... ale nie da . Ja zawsze hyle czoła przed takimi którzy mają i się podzilą. A skoro ktoś ma, mi ma tylko dla siebie to h... mu w d..... tak se myślę A Ty ADMNIE zrób jak uważasz(a czy tak nie jest?)
Jeśli kogoś uraziłem z tych co mają a sie nie podzielą chciałbym zjeb.... ich ile mogę jeszcze raz ADMINIE SKASUJ RELACJE jeśli uważasz że ten tego że czy coś do qqq ktoś powinien w końcu nazawać rzecz po imieniu...A mam w dupie skasuj.
 

zuk

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
162 8 1
Admin, nie kasuj!
jeden z nielicznych wątków, gdzie można krok po kroku zobaczyć jak powstaje piękny model
a uwagi z dupy mają miejsce tam skąd pochodzą
 

Pantograf

Znany użytkownik
Reakcje
997 63 25
Panowie by była jasność ten model oparty jest ( znaczy jego budowa) na fotkach (dzięki kolegom) którzy pomogli,wsparli w zmaganiach w dudowie.
Ale powiem bez żenady że wq.... mnie tacy którzy nie podzielą się z materiałami na temat tego loka a potem podczas budowy to panie a śrubka nie TU a że ten tego tam, bez żenady mam w dupie takie uwagi (może admin usunie ten wpis) Ale po mojemu mam racje, gość ma q...... ale nie da . Ja zawsze hyle czoła przed takimi którzy mają i się podzilą. A skoro ktoś ma, mi ma tylko dla siebie to h... mu w d..... tak se myślę A Ty ADMNIE zrób jak uważasz(a czy tak nie jest?)
Jeśli kogoś uraziłem z tych co mają a sie nie podzielą chciałbym zjeb.... ich ile mogę jeszcze raz ADMINIE SKASUJ RELACJE jeśli uważasz że ten tego że czy coś do qqq ktoś powinien w końcu nazawać rzecz po imieniu...A mam w dupie skasuj.
Pierdziel ich. Rób swoje! Były są i będą "mendy" co mają ale nie dadzą bo nie. Zamkną oczy prędzej czy później i te ich skarby wylądują w piecu.
Jakis czas temu zmarł znajomy. Miał materiału od groma i ciut ciut... Zmarł.. I dużo poleciało do centralnego pieca i dużo do kosza. Ot i tyle jest z trzymania czegoś w szufladzie przed światem.
 

Podobne wątki