• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[R] Parowóz Pm36-2 projekt własny 1:25

OP
OP
K

klint

Aktywny użytkownik
Reakcje
524 0 0
#64
Bry.
Taa trza teraz tą układankę w postaci wiązarów jakoś poupychać i sprawdzić co się spaprało.
 

Załączniki

BoGneR

Znany użytkownik
Reakcje
2.271 28 2
#75
Bry.
Trzeba by było ten kociołek i cały ten kram zakończyć. Na dziś to wygląda to tak.
Tyle lat wzdychałem do tej maszyny i nigdy nie zwróciłem uwagi, że zawory bezpieczeństwa są między piasecznicą i zbieralnikiem pary! Dość nietypowo, jak na eksploatowane u nas parowozy.
Jestem pełen podziwu dla Twojej pracy! Łączenie blach otuliny na stojaku, kołpak piasecznicy i brak szczeliny przy otulinie walczaka... no majstersztyk!
 
OP
OP
K

klint

Aktywny użytkownik
Reakcje
524 0 0
#76
Bry.
Kociołek na miejscu i cała ta reszta detali.
@BoGneR więc myślę że idę w dobrym kierunku:) Brakuje fotek z poszczególnymi detalami, ale cóż..

Pozdrawiam Piotr.
 

Załączniki

OP
OP
K

klint

Aktywny użytkownik
Reakcje
524 0 0
#78
Witam.
@Oke1 teraz to już kicha,ale rade odnośnie koloru sprawdzę przy innej okazji. Kompresor na miejscu rurki rureczki i cała ta reszta.
 

Załączniki

Podobne wątki