• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:25 Parowóz pośpieszny Pt47

Robert

Znany użytkownik
Reakcje
475 1 0
#44
Ten czerwony nie daje mi spokoju. Na zdjęciach sprawia wrażenie takiego buraczkowego a nawet lekko wpadającego w róż. A komin wyszedł bardzo dobrze.
 
OP
OP
K

klint

Aktywny użytkownik
Reakcje
524 0 0
#45
Hm -robie te foty przy halogenach:p i widze ze niekiedy kolor jest rozny.Musze zrobic fotki przy normalnym swietle.Myle ze wtedy bedzie git :D
 
E

e-lektryk

Gość
#47
No chłopie, zainteresowanie to masz duże (4607 wejść), ale nity to były widoczne tylko na dymnicy, pozostałe trza wywalić bo w tych miejscach śrubki były , takie wkręty co trzymały blachy otuliny kotła do stelaza, to samo na ołtarzu tam też śrubki.
Pozdrawiam
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#49
A to na tym zdjęciu to jest ostoja, a e-lektryk o blachach otuliny prawi i o mocowaniu kołnierzy korków z tyłu kotła (w budce)
 
E

e-lektryk

Gość
#50
Klint , A ty myślisz że ja nie wiem jak jest zbudowany parowóz ? :D
Dominik dobrze prawi :D

Ten model który kleisz(Pt47) akurat Adrian projektował, ale ja projektowałem np Ty2 z którego to projektu skorzystał np Precyzyjny tworząc swoje dzieło życia :D
 
E

e-lektryk

Gość
#53
Normalnie czuję się jak na Konradusie, jak tylko zwrócisz uwagę na jakiś szczegół zaraz krzyk:
POKAŻ CO POTRAFISZ !!!
ech, przepraszam więcej nie będę :cry:
 
OP
OP
K

klint

Aktywny użytkownik
Reakcje
524 0 0
#56
Witam zainteresowanych,daje dalej.A to efekt moich wypocin :LOL:

Pozdrawiam.
 

Załączniki

K

Konrad 0

Gość
#57
Gratuluję detalu i już sobie wyobrażam tę maszynę oświetloną tysiącem luxów w gablocie - cudo :!:
Gdyby to było w H0, to zapewne cena osiągała by wyższe stany liczby 5-cio cyfrowej :D
 
OP
OP
K

klint

Aktywny użytkownik
Reakcje
524 0 0
#58
Witam.

Praca z modelem na dzien dzisiejszy wyglada tak. :p
Pozdrawiam.
 

Załączniki

Maverick33

Aktywny użytkownik
Reakcje
8 0 0
#59
Wszystko fajnie :) ALE po co tyle rdzy
dobra załoga na parowozie dbała o maszynę i myślę że w czasach swojej świetności aż tak nie było widać rdzy - szczególnie na stojaku.
Pozdrawiam i czekam na efekt końcowy :)
 

Podobne wątki