• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja Moje kolei postrzeganie

OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
19.054 465 29
No już czas, przypomniał mi się stary dowcip, w czasach gdy byłem pacholęciem ledwo wyrosłym ponad stół jeszcze nie istniał, ale zderzymy teraźniejszość z mrocznymi latami komuny, gdy moja Babcia stuprocentowa dewotka, teraz to wiem, wpuszczała do domu katabasa pod nieobecność rodziców pracujących na drugiej a czasem trzeciej zmianie, wystawiając mnie na pośmiewisko ze strony spasionego klechy, wyobraźmy sobie takie chwile, intruz pyta "a Ty się umiesz Pawełku żegnać" wtedy nie byłem w stanie pokonać strachu, dziś znam odpowiedź jakże pasującą do chwili " umiem, do widzenia".

No to pa chłopacy, do 30.04.2023 roku, może.

grek

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 7 0
No wróci... za pół roku. Często się nie zgadzałem z tym, co pisał, zdarzało mu się przeklinać, obrażać, ale jego relacje były jedyne w swoim rodzaju... Ten styl wypowiedzi, jego wycieczki i eksploracje...