• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Makieta H0e - rozbudowa

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Reakcje
2.464 79 2
Dziś z warstatu zszedł Star beczka. Dodatkowo poszedłem na łatwizne i zakupiłem gotowego spycha z portalu aukcyjnego w okazyjnej cenie. No i wystrugałem pod nim naczepę. Następny w kolejce Star cysterna.
 

Załączniki

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
974 82 11
A ponieważ miała taki sam silnik jak motopompa
Ciekawe która motopompa miała trzycylindrowy silnik od Syreny? Nawet ten wcześniejszy dwucylindrowy silnik nie był od motopompy. Wręcz przeciwnie to silnik S15 skonstruowany specjalnie do Syreny został zastosowany do napędu motopomp jako typ S15M. Silnik S82 faktycznie pochodzący od motopompy został użyty tylko w przedprototypie, tak samo jak skrzynia biegów od DKW.
 
Reakcje
2.464 79 2
Dziś z warstatu zszedł Jelcz beczka oraz koparka linowa. Co do koparki to miałem obawy ze złożeniem jej ale mimo wszystko się przełamałem i wyszło jak wyszło. Na warstacie kolejne Stary i Jelcze a żeby się nie nudziło to kolejna koparka czeka na złożenie
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki