• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Makieta H0e - rozbudowa

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Reakcje
2.463 79 2
Już myślałem że nikt tego nie zobaczy :p wszystko można wytłumaczyć. Tym razem szkody górnicze w akcji :ROFL: a na poważnie podkład z tektury zawalił sprawę ( zawsze dawałem styrodur, zabrakło ) ale temat do naprawienia. W sumie już nad tym trochę pracowałem. Niemniej nie będę dyskutować czy jest to możliwe w realu czy nie bo widziałem różny szlak na wąskich ;)
 
Reakcje
2.463 79 2
Czołem. Dziś krótka prezentacja. Dla jednych kolegów zabawka dla innych model więc umownie niechaj to będzie przedmiot co by znów nie było teorii odnośnie malowania, wymiarów , epoki, przydziału i Bóg wie czego jeszcze :p Wszak pamiętam oryginał dość dobrze nie mogłem się oprzeć pokusie i jest w zbiorach i na bajkowym wiadukcie :) Pozdrawiam.
20230412_183127.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki