• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Makieta H0e - rozbudowa

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Artur spokojnie to nie "pomroczna makieta modułowa" nie musi być w stu procentach zgodne z oryginałem, zresztą kto pamięta jak wyglądał oryginał skoro zdecydowana większość z "fachowców forumowych" wojsko zna z seriali telewizyjnych.
Rób sobie przyjacielu co chcesz, będziesz szczęśliwy, a czy nie oto chodzi.
 
Reakcje
2.460 79 2
Czołem wszystkim.
Więcej czasu mogę przeznaczyć na dłubanie to lepię w wolnej chwili drobną infrastrukture jak i pojazdy. W pierwszej kolejności padło na Reduced.pl. 20211015_114825.jpg 20211023_151644.jpg
Wszak posiadam pojazdy militarne bardzo wiekowe to czas flote modernizować. Pojazdy kupione na Allegro. 20211122_090122.jpg
Ostatnim wyczynem jest mix GPM pojazd oraz pług kolegi Michała z forum. 20211122_085900(0).jpg
W kolejce czekają kolejne kolejne pojazdy jak i koparki. Oczywiście wszystkie przedstawione modele będą eksponowane na skrzynkach.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Na modelach reduced.pl można piłować paznokcie... nie wiem, czy to przez pomyłkę, czy z pośpiechu, ale dostałem modele drukowane chyba na warstwie 50 mikronów, bo 3 dni szlifowania kabiny jelcza i jeszcze nie jestem zadowolony. Rzuciłem w kąt. Nie mam zdrowia do takiej zabawy. Zresztą modele GPM wcale nie dużo lepsze. W wielu miejscach nie trzymają kształtu. No ale lepszy taki kit niż żaden.
 

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Czołem wszystkim.
Więcej czasu mogę przeznaczyć na dłubanie to lepię w wolnej chwili drobną infrastrukture jak i pojazdy. W pierwszej kolejności padło na Reduced.pl. Zobacz załącznik 854171 Zobacz załącznik 854172
Wszak posiadam pojazdy militarne bardzo wiekowe to czas flote modernizować. Pojazdy kupione na Allegro. Zobacz załącznik 854173
Ostatnim wyczynem jest mix GPM pojazd oraz pług kolegi Michała z forum. Zobacz załącznik 854174
W kolejce czekają kolejne kolejne pojazdy jak i koparki. Oczywiście wszystkie przedstawione modele będą eksponowane na skrzynkach.
Na drugim zdjęciu bardzo klimatyczne "stare tory w asfalcie" z zarośniętym odcinkiem poza jezdnią (między przejazdem a nimi stoi Star).
 
Reakcje
2.460 79 2
Wypadek powstał w drodze do montażu pojazdu ale firma stanęła na wysokosci zadania i doslala brakujący element. Lejce zostały w kieszeni :p Ja to mam chyba pecha do GPM bo ostatnio modele które kupilem mają braki i są wyjątkowo delikatne i kruche. No ale jeszcze się nie poddaje choć. ..
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki