• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kopiowanie modeli - wydzielone z Zapowiedź na 2019r MK projekt, nowy model: Star 660 i jego różne zabudowy 1:87

Maciej1971

Użytkownik
Reakcje
57 2 0
#81
Dla mnie to ten sam model. Różnią się między sobą detalem sposobem patynowania, malowaniem i jakością montażu. Ale nikt kupując nie wie do końca co kupił oryginał czy kopię. A kopia co śmieszniejsze może być dużo atrakcyjniejsza od oryginału co ma tylko w modelarstwie rację bytu ale tak często jest. :)
 

Maciej1971

Użytkownik
Reakcje
57 2 0
#85
Coś wam pokażę teraz : Kupiłem na E-bay modele ziłów. Trzy z nich rozebrał umył pomalował i wykończył Seweryn a pozostałe trzy pomalowałem sobie sam bo u Seweryna terminy strasznie długie. Powiedzcie mi które kto poskładał? I teraz jak jak oczywiście teoretycznie skopiowałem przykładowo jego pracę lub on moją to który to kopia a który oryginał ? :)
IMG_1647.JPG
IMG_1648.JPG
IMG_1649.JPG
IMG_1650.JPG
IMG_1651.JPG
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#91
Coś wam pokażę teraz : Kupiłem na E-bay modele ziłów. Trzy z nich rozebrał umył pomalował i wykończył Seweryn a pozostałe trzy pomalowałem sobie sam bo u Seweryna terminy strasznie długie. Powiedzcie mi które kto poskładał? I teraz jak jak oczywiście teoretycznie skopiowałem przykładowo jego pracę lub on moją to który to kopia a który oryginał ? :) Zobacz załącznik 629217 Zobacz załącznik 629218 Zobacz załącznik 629219 Zobacz załącznik 629220 Zobacz załącznik 629221
Seweryna modele to od lewej: 2, 4 i 6 :p Udało mi się coś wygrać? ;)
 

Maciej1971

Użytkownik
Reakcje
57 2 0
#93
Przepraszam że po raz kolejny nie w temacie ale obiecuję że ostatni. Kolega maverick dobrze wskazał modele Seweryna ! :) Wiem już też o co chodzi z zieleninką.Chciałem też podziękować Sewerynowi ponieważ on mi dał mnóstwo wskazówek jak malować i składać modele.Wygrana Mavericka ponieważ pierwszy zgadł to 4 naklejki SAW- model oraz 6 ze swoim nickiem wielkość dowolna :) info na priv :) Pozdrawiam wszystkich.