• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
Po dłuższej nieobecności, spowodowanej pracami na projektem Makieta City, czas na dokończenie innych ważnych projektów.
Tym razem zaczęty projekt Zalesie Dolne.:) Na modułach odwzorowywany jest - mniej więcej - stan z lat 80, kiedy to na stacji istniały dwa tory ....
Odpowiednie rozjazdy będą niebawem gotowe , dzięki czemu niedługo będzie można zamontować tory. Tym czasem stacyjka, położona niedaleko Piaseczna, nabiera jakiegoś wyglądu..;). Jeszcze jest sporo pracy związanej z osadzeniem lamp, słupów i innych detali....:).
Fotki poglądowe...
20150824_192804 Zalesie D.jpg
20150824_192657 Zalesie D.jpg
20150824_192545 Zalesie D.jpg
20150824_185140.jpg
20150824_173253 Zalesie D z tłem.jpg
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
Budynek stacyjny to wyrób kolegów z Sopockiego Klubu na zamówienie. :) . Nie wiem tylko czy zostawić czy zlikwidować malutkie boczki peronowe na stacyjce... w rzeczywistości ich nie było.;)
P1040686.jpg
zdjecie,600,216187,20110905,zalesie-dolne-przystanek-waskotorowki.jpg
piaseczno_zalesie_dolne_2.jpeg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.993 498 33
O modułach nie słyszałem, ale małą kolekcję modeli mam sam, a z pewnością nie jestem jedynym. Tyle, że, niestety, nie są to modele PKP. Tak, że rozumiem decyzję Daniela, o ile była podjęta świadomie.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
O modułach nie słyszałem, ale małą kolekcję modeli mam sam, a z pewnością nie jestem jedynym. Tyle, że, niestety, nie są to modele PKP. Tak, że rozumiem decyzję Daniela, o ile była podjęta świadomie.
Lxd2 można by przerabiać na metrówkę, przy odpowiedni doborze numerów dało by się, resztę taboru i tak trzeba by robić... może warto by pomyśleć w przyszłości o ty by jednak coś też wybudować w metrówce... a jak sprawa się ma z dostępnością torów?
 

Podobne wątki