• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.837 108 12
Ja po takich zdjęciach idę do swojego pokoju, zamykam się w sobie i myślę.." po co ja w ogóle próbuje coś budować samemu. Tyle kasy idzie na testowe dioramy, nie lepiej zainwestować w Daniela?"

Prawda jest taka że najprawdopodobnie nigdy nie uzyskam takiego efektu a pieniadze wydane na naukę i inwestycja w narzędzia się nigdy nie zwrócą, chyba że bym trzepał 3 dioramy na rok. A czasu każdego dnia coraz mniej:(

Idę zakładać profil na ebay'u w celu wyprzedaży majątku, coby na diorame od Daniela loko starczyło...
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.496 252 31
wyjście jest jedno
iść na ucznia do Daniela ,
najpierw mieszanie kleju i robienie herbaty Mistrzowi ,
po roku podawanie napięcia do elektrosadzarki ,po trzech latach posypywanie ,

tak jak bywało dawniej
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
Chłopaki . Dzięki za uznanie, ale to tylko dobrze zrobiona fotka. Przecież sceneria jest taka jak na wielu innych makietach..Fakt , ze pracy na tym segmentem było bardzo dużo, ale nad jakością trzeba jeszcze popracować.... I nie jest to moja zasluga bo na efekt zlozyla sie praca zespolowa.....Najważniejsze w tym wszystkim jest to , by jeżdżące składy prezentowały się jak najlepiej....:)
20150414_170947.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Darek1957

Znany użytkownik
Reakcje
1.330 0 0
Poznałem Daniela na jednej z giełd modelarskich w Warszawie. Skromny, nie rzucający się na co dzień gościu. Ogromny talent modelarski. Kłaniam się nisko, Daniel. Tak trzymaj.
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
2.017 24 8
Chłopaki . Dzięki za uznanie, ale to tylko dobrze zrobiona fotka. Przecież sceneria jest taka jak na wielu innych makietach..Fakt , ze pracy na tym segmentem było bardzo dużo, ale nad jakością trzeba jeszcze popracować.... I nie jest to moja zasluga bo na efekt zlozyla sie praca zespolowa.....Najważniejsze w tym wszystkim jest to , by jeżdżące składy prezentowały się jak najlepiej....:)
Zobacz załącznik 287609
Daniel, fota jest dobra - nawet bez wedkarza :) - ale dla ogladajacego jest wazne to co na niej zaprezentowales, a wyglada wszystko super.
Ja osobiscie domagam sie wiecej fotek twojego dziela, bo zawsze wprawiaja mnie one w dobry nastroj :) i ogladam je z duzym zainteresowaniem. Jasne, ze wolalbym to ogladac u siebie na makiecie, ale pociesza mnie to co kiedys powiedziales, ze to lata paktyki, czyli moze to jeszcze przede mna? :D:D:D
Jak zwykle super !
 

Podobne wątki