• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

Reakcje
45 1 5
Jeden. Przeróbkę robi sprzedający.
[DOUBLEPOST=1440605142][/DOUBLEPOST]Jak kupowałem obie swoje Lxd2 to miałem do wyboru albo H0e albo H0m i musiałem podać przy zamówieniu ale nie było tak że te H0e się sprzedały i zostały same H0m.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.993 498 33
Nie znam dokładnie tego modelu, ale znam trochę Bemo. Zwykle jest to jeden model, który jest sprzedawany z zestawami kołowymi (nie wózkami!) do H0e lub do H0m. Nie jestem pewien, kto montuje właściwe zestawy, ale nie sądzę, by był to sprzedający. Seria wychodzi w określonej liczbie egzemplarzy, a ile będzie H0e, a ile H0m, wynika z zamówień. Sprzedający może pewnie wymienić zestawy, jeżeli akurat nie ma w sklepie modelu w wersji, jaką chce klient. Można też do już posiadanego modelu dokupić zestawy kołowe o innym rozstawie kół i wymienić sobie samemu. Tak więc jeżeli wszystkie modele się sprzedały, to oznacza, że nie ma już dostępnych modeli, niezależnie od szerokości toru (9 lub 12 mm), na jaki jest przeznaczony.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
21.052 508 29
Myślę Panowie że pęd do absolutnej poprawności, zaślepił Was w takim stopniu, że jedyne co Wam pozostało to toczyć jałowe spory.
Daniel buduje makietę na zlecenie, zleceniodawca, człowiek inteligentny z pewnością wziął pod uwagę, brak makiet w wielkości H0m w naszym kraju ukochanym, rozwiązanie zastosowane pozwoli mu się bawić w samotności lub łączyć z innymi coraz liczniejszymi makietami wąskotorowymi ku radości własnej i uciesze gawiedzi.
Większość z Was zresztą niczego nie zbudowało, wiec podobnie jak katolicki ksiądz o rodzinie ma mętne pojęcie, tak i o budowie makiet Wy raczej nie powinniście dyskutować.

Miłego wieczoru, osiedlowe mądrale.
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Myślę Panowie że pęd do absolutnej poprawności, zaślepił Was w takim stopniu, że jedyne co Wam pozostało to toczyć jałowe spory.
Daniel buduje makietę na zlecenie, zleceniodawca, człowiek inteligentny z pewnością wziął pod uwagę, brak makiet w wielkości H0m w naszym kraju ukochanym, rozwiązanie zastosowane pozwoli mu się bawić w samotności lub łączyć z innymi coraz liczniejszymi makietami wąskotorowymi ku radości własnej i uciesze gawiedzi.
Większość z Was zresztą niczego nie zbudowało, wiec podobnie jak katolicki ksiądz o rodzinie ma mętne pojęcie, tak i o budowie makiet Wy raczej nie powinniście dyskutować.

Miłego wieczoru, osiedlowe mądrale.
Posty do których pijesz były trzy, stronę temu, a dyskusja dalej potoczyła sie w stronę taboru. Tez nie na temat, ale ja dowiedziałem sie kilku ciekawych rzeczy z tych jałowych dyskusji.
Wiec nie rozumiem po co ta złośliwość.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
Panowie - ciszaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Decyzja o budowie w H0e jest spowodowana tylko i wyłącznie faktem wygody z możliwości nabycia taboru , oraz przyszłościowemu łączeniu się na imprezach :).
Lampy już zamówione, ławeczki, oraz słupy i zwrotniki.:) ...Potem już tylko montaż wymienionych elementów i torów, a potem słodkie dłubanie przy malowaniu podkładów , szutrowaniu i profilowaniu wydeptanych ścieżynek wzdłuż torów:)
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.072 36 0
Przepraszam za wcięcie w kolejną utarczkę... ale wracając do głównego wątku, świetna praca! Nie ma to jak stacyjka z wiernie odwzorowanym budynkiem, bo te seryjne się już nieco opatrzyły ;)
 

Podobne wątki