• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Port Miejski Wrocław

Krzysztof Fiałka

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
1.097 19 0
Taka piękna więźba dachowa, aż żal ja dachem zakrywać.
Super budynek.
PS. Z taką pracą to można by nie jeden dyplom z budownictwa obronić. Ale wygląda, że Ty magisterkę od razu zrobiłeś ;)
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
Robienie detali idzie bardzo ociężale, ospale ale z mozołem na wprost ;)

Pierwszy zsyp między stopniami prowadzącymi na podest rampy załadunkowej. W środku widoczny transporter taśmowy.

Zsypy, redlery i inne bajery 2.jpeg Zsypy, redlery i inne bajery 1.jpeg

Kolejny element to betonowy spadek pod rampą.

Zsypy, redlery i inne bajery 3.jpeg Zsypy, redlery i inne bajery 4.jpeg Zsypy, redlery i inne bajery 5.jpeg

Zsypy, redlery i inne bajery 6.jpeg

Dalej zsyp do przyczep, redler pionowy oraz poziomy. Zboża będę transportowane do zbiorników na piętrze.

Zsypy, redlery i inne bajery 7.jpeg Zsypy, redlery i inne bajery 8.jpeg Zsypy, redlery i inne bajery 9.jpeg
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
Najczęściej wiele osób pisze że nie potrafi czegoś zrobić chociaż nawet nie spróbowali. Zamiast coś zrobić często wolą też czas poświęcać na zbędne dyskusje, które finalnie do niczego nie prowadzą.

natomiast....

Helena już nie może się doczekać aż zaczniemy budować jej pierwszy segment. Dokumentacja fotograficzna już jest. Mamy nawet przez Freona zrobione specjalnie na segment drzewo, materiał torowy oraz kilka innych materiałów mamy już przygotowanych. Teraz tylko musimy znaleźć trochę czasu na prace ;)

Pierwsze prace przy makiecie już za nią :)

 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
Faktycznie nie zauważyłem ;/ wszystko przez to że skupiłem się na problemie z polskimi znakami - nierozwiązywalny chwilowo - i to przeoczyłem ;]]
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 11
Buduję makietę 75

Podobne wątki