• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Port Miejski Wrocław

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Budę chętnie przyjmę, rozumiem, że poszedł jako dawca napędu i odbiornika :LOL:
Chwilowo tak. Jak się okaże że przeszczep jest udany to buda jest Twoja ;)
Mijają dni, tygodnie, miesiące... nikt nie pisze, nie dzwoni, wypatruję przez okno i nikogo nie widzę.
A tak na serio: w następny weekend będę korzystał z Twojego poradnika z 24 strony tego tematu. Patrząc na uzyskane efekty, również zakupiłem produkty Auhagen'a.

1.jpg 2.jpg
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.652 133 3
Mijają dni, tygodnie, miesiące... nikt nie pisze, nie dzwoni, wypatruję przez okno i nikogo nie widzę.
A tak na serio: w następny weekend będę korzystał z Twojego poradnika z 24 strony tego tematu. Patrząc na uzyskane efekty, również zakupiłem produkty Auhagen'a.

Zobacz załącznik 859479 Zobacz załącznik 859480
Musisz jakiś adres podać ;) dawaj na PW

SUPER. Dla mnie to jest mega rozwiązanie. Na następny magazyn mam już graty. Co prawda będą małe zmiany. Dotarłem do nowych zdjęć drugiego magazynu. Ale najpierw podciągnę wykończenie obecnych rzeczy.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.652 133 3
Wesołych Świąt oraz najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich użytkowników forum
od całej ekipy MSMK
oby przyszły rok przyniósł wszystkim wiele sukcesów modelarskich
jak i wielu spotkań przy makietach

1640302452178.png
 
Ostatnio edytowane:

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
543 115 2
Dalej bawisz się w prezentowanie niezabezpieczonego towaru na paletach.
Jak mnie pamięć nie myli, to widły powinny być na górze, przy takim wysuwie masztu.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.652 133 3
Jak tylko Adam zrobi ruchome ramiona do wózków to będzie poprawnie ;) to już przyklejone i do czasu aż się nie rozpadnie musi tak zostać :p
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.053 26 1
Chyba te widły są teraz dobrze, bo jak opuści się górną część ramy, to znajdą się nad podłożem. Gdyby były wyżej,- to w dolnym położeniu znalazły by się na górze tej grubszej, nieruchomej ramy. Tak przynajmniej zrozumiałem wpis Kolegi Nohaba.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.652 133 3
Zapewne niektórzy słyszeli że @Kempol zmienia miejsce zatrudnienia, ale nie każdy wie że zdecydował się poprawić wydajność portu. Na filmie w pierwszych sekundach słychać jak głos Marka roznosi się po porcie ;)

 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.652 133 3
Nie. Ale biorąc pod uwagę ilość pytań o jej konopne pochodzenie informuję że następna będzie miała takie korzenie ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 11
Buduję makietę 75

Podobne wątki