• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele wagonów typu 120A

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
Ja akurat nie pamiętam wagonów 120a z przydziałem warszawskim ale być może zbyt młody byłem, gdy zniknęły. Za to ze Stargardu do Pyrzyc jechałem jednym z ostatnich pociągów przez zawieszeniem w zestawieniu SP42+1×bonanza właśnie.
 
B

bobby74

Gość
Ja kiedyś wsiadłem w Szczecinie Głównym na peronie 4 do złego pociągu i dojechałem 120A do Stargardu zamiast do Goleniowa. Ten Stargard też bym chętnie wziął... ;)
A odgrzewając trochę temat możliwych/niemożliwych składów pociągów i dopuszczalności nieprawdopodobnych miksów stacji macierzystych w jednym składzie taki link z vagonweb
http://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?rok=2014&id=14792
- w jednym składzie różne rodzaje wagonów, w tym zdeklasowane, z pięciu stacji macieryzstych z całej Polski.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
A nie zostały już wykupione? Mój znajomy dostał te wagony jak zamawiał. Pewnie planowany jest kolejny wypust z innymi numerami. Czyli po 4 sztukach dwie kolejne.
Dlatego pytam. Pierwszy wypust Wrocławskich kupiłem, teraz miałem zamówioną drugą edycję IV-o epokowych Wrocławskich i najpierw było info, że dostepne, a teraz dostałem info, że przesuniete na grudzień 2016. Nie wiem, albo mnie bajerują w tym sklepie (sprzedali komu innemu bo dołożyłem do zamówienia towary jeszcze niedostępne), albo prawdą jest co kolega pisze.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
cena...
[DOUBLEPOST=1473415359][/DOUBLEPOST] Nie za tą cenę. W Modelmanii mam je zamówione za 185zł. Chyba więc poczekam do grudnia. Nie pali mi się. Zawsze to parę zł w kieszeni - upusty tam mam.

Ale dzięki wam za info.
 
Ostatnio edytowane:

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
No ja ufam, że będzie. Po co by Modelmania pisała że 15 grudnia będą znowu dostępne? Zresztą - skoro druga seria prawie się wyprzedała na pniu, to co stoi na przeszkodzie doprodukować? To jak ze świeżymi bułkami :)
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
To by było 6 roznych wrocławskich bonanz z 78 r.?
Były, ale z 1977 :)

Ponieważ mimo wszystko zasialiście we mnie małą obawę, że z (ewentualną) 3 edycją tych bonanz wrocławskich będzie jak z 23K od Rivarossi, to zamówiłem w DatalandHobby.pl - mają tam je po 190zł/sztukę. Zawsze to trochę taniej niż te 209zł w Loko Modelu czy 199zł na allegro.
 
Ostatnio edytowane:

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
Były, ale z 1977 :)

Ponieważ mimo wszystko zasialiście we mnie małą obawę, że z (ewentualną) 3 edycją tych bonanz wrocławskich będzie jak z 23K od Rivarossi, to zamówiłem w DatalandHobby.pl - mają tam je po 190zł/sztukę. Zawsze to trochę taniej niż te 209zł w Loko Modelu czy 199zł na allegro.
A co z Zaklejonym? Można się z nim dogadać ma swój sklep. Allegro zawsze żre prowizją napisz mu priv
 
Reakcje
22 10 0
A zaklejony

Czy istnieje tylko allegro
http://zaklejony.bazarek.pl/opis/8715740/wagon-120a-pkp-piko-96648.html.

były ale już jest rezerwacja.

Wiem że nie jestem Mod. Świm. D.

Ale u mnie jeszcze nie było sytuacji że ktoś zamówił i nie dostał.

I kolega dostał by na następne zakupy rabat stały a do tego 7zł na dalsze zakupy w sklepie.
[DOUBLEPOST=1473527408,1473526991][/DOUBLEPOST] Dobra ale na pewno nie z polskiej dystrybucji.
 

Podobne wątki