• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Pierwsza skrzynka, trudne a może nie.

OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Jak się ma to co miszcz mówi w tym filmie do tego co zachwala w tym który pokazałem powyżej.


I to na tyle bo jeszcze ktoś gotów pomyśleć że ten ktoś zajmuje w moim życiu jakieś znaczące miejsce, ot bełkot dla mnie, dla jego akolitów słowo "boskie".

Oczywiście można mieć różne stanowisko jeśli chodzi o PMM.
Ja widać nie, bo jak się ma inne to spotyka się z krytyką.
 
OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Nie znikaj. Ale faktycznie unikam osób tak negatywnie i pesymistycznie nastawionych.

Oceniasz jak 99% naszych obywateli książkę po okładce, nawet nie wiesz kim jestem ale już mnie oceniłeś, sądzisz że gdybym taki był to Pani która sobie teraz słodko drzemie z Balbinką na kanapie, wytrzymała by ze mną 33 lata.
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.324 56 1
A czy ja czyjeś prace krytykuję? Więc prosze nie siać fermentu kolego @old_jawa
Zarzucasz innym złe intencje po czym twierdzisz, że ja sieję ferment :ROFL: Zabawny jesteś. Tak "makietę" można nawet z g***a uformować, pięknie realistyczną z zewnątrz która się zaraz rozpadnie. Możesz nawet budować i kłaść tory bezpośrednio na kawałku styropianiu bez żadnych wzmocnień, spróbuj śmiało :)
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
Natknąłem się na YT na skrzynki jakie zaczął oferować Auhagen. Czy ktoś się z nimi już zetknął i może podzielić się opinią na ich temat ?
 

Podobne wątki