• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Moja makieta modułowa

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Porobiły Ci się "kieszenie" na wodę. Na tej fotce, jak i na wcześniejszych widać papę położoną "pod prąd". Jeśli masz możliwość to popraw, budujesz naprawdę fajną makietę, życzę powodzenia.

1.jpg
 
OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Witam przedstawiam kilka fotek z makiety , między innymi modernizacja przejazdu oraz kilka fotek za dnia i za nocy.
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
To, że koleje mają wszystkie oznaczenia, a samochody nie mają tablic rejestracyjnych, jest chyba u kolejowych modelarzy normą,:ostrozny: trudno... :cry::devil:
No ale trawa przy garażach, tam gdzie naprawiają Mercedesa to Ci trochę nie wyszła. :niepewny:
 

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
@Krystian tą długą trawę możesz obsypać posypką, wtedy wyjdą krzaczory, trochę większe zarośla. Aczkolwiek tą najbliżej ubitej ziemi to bym przyciął. Te graffiti na wagonie to sam malowałeś czy jakieś gotowe naklejki/kalki? Fajne te podkłady kolejowe wyszły
 
OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Dzięki za radę . Graffiti na wagonie to gotowiec znaleziony w internecie a z nich kalki zrobił kolega SP47-001, natomiast podkłady to mój wyrób.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Kalkę przytnij poniżej krawędzi okna, po pierwsze lepiej będzie wyglądać, po drugie teraz może "podchodzić" powietrze i z czasem będzie gorzej. Pomijam zbieranie kurzu.

kalk1s1.jpg
 
OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Pijany na rowerze :) ,a tak poważnie to niestety błąd przy montażu. Nie działają nie mam pojęcia jak to podpiąć gdzieś już o tym pisałem
były nawet u Zbyszka Kluby też niestety nie wiedział o co tam chodzi. Taki jest efekt

 

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
434 8 0
To jest sygnalizator Levisa.
A czy na tej płytce jest multiwibrator, to nie wiem. Czy możesz zrobić zdjęcie tej płytki od spodu?
Ale obawiam się, że są tam tylko rezystory ograniczające prąd LED.
 

Podobne wątki