• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja Model EN57 PIKO - nasze oczekiwania...

Rozjazd

Znany użytkownik
Reakcje
2.051 141 7
Dla mnie hitem bylby rozpylany zapach kibla. Tylko czy jest taki plyn imitujacy? :niepewny: Napinka bedzie ostra. Balonik juz napompowany.

Z przecieków wiem, że mają być oddzielnie włączane oświetlenia kabin i przedziałów pasażerskich.
Nie trzeba przeciekow, aby sie domyslec. Przeciez motorak tez ma osobno wlaczane kabiny maszynisty i przedzial pasazerski. To standard dla EZT/SZT.
 

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
362 98 10
Ciekawe czy się będą otwierały i zamykały drzwi automatyczne z charakterystycznym "wydechem" powietrza?;)
Oceniając tylko po tym zdjęciu to model całkiem-całkiem. Mnie się podoba. Był to jeden z taborów na którym pracując, "zjadłem zęby".:)
 

garou

Znany użytkownik
Reakcje
4.389 442 99
Ciekawe czy się będą otwierały i zamykały drzwi automatyczne z charakterystycznym "wydechem" powietrza?;)
Byłoby super, ale chyba nie przy tej cenie... Jeśli tak będzie, to byłoby zaskakujące - ale raczej PIKO pochwaliło by się tym w zapowiedziach....
Zdjęcia zaawansowanego prototypu, które tu wstawiono raczej napawają optymizmem, że model jednak się ukaże. Wygląda zacnie. Już wyobrażam sobie pierwszy wypust w klasycznym malowaniu żółto-niebieskim z okresu PRL...
 

Podobne wątki