• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

grek

Aktywny użytkownik
Reakcje
506 7 0
Uważam, że dla większości i tak nie ma to większego znaczenia gdzie to zdjęcie zostało wykonane, ot taki widoczek, więc i cała ta dyskusja wydaje mi się zbędna. Chciałem dobrze, wzorowałem się też na poprzednim wpisie - "łącznica 517"i jakoś nikomu ten opis nie wadził więc ja napisałem "linia numer 35" sądząc, że będzie OK Zdaje się, że w regulaminie nie ma konieczności podawania miejsca wykonania zdjęcia? Jeśli to jakiś problem proszę o usunięcie zarówno fotki jak i tej dyskusji

Akurat nie uważam, że nie ma to większego znaczenia: sprawa linii 35 jest dla mnie ciekawa.
Co do mojej łącznicy, to napisałem stację.
 

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 7 0
Akurat nie uważam, że nie ma to większego znaczenia: sprawa linii 35 jest dla mnie ciekawa.
Co do mojej łącznicy, to napisałem stację.
No trudno. Jak dla mnie nie ma to większego znaczenia tym bardziej, że planowałem dodać tu więcej zdjęć z innych miejsc tej linii...ale już mi przeszło. Takie szukanie problemu tam gdzie go nie ma...
 
Ostatnio edytowane:

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.395 463 29
Przemku , nie zauważyłeś , że nie wolno chwalić poczynań PKP za obecnych władz ?
A co ma piernik do wiatraka? Moja uwaga nie ma żadnego związku z faktem modernizacji linii (co samo w sobie jest jak najbardziej godne pochwały). Chyba się kolega @FENIX trochę zagalopował. Dalsza dyskusja polityczna będzie usuwana.
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
Kolego przemek77, nie obrażaj się ale kolega Andrzej oraz kolega grek ma rację z tym podaniem przebiegu tej lini, nie każdy zna trasy kolejowe, jak dla Ciebie może nie ma to większego znaczenia bo Ty wiesz o co chodzi, tylko zrozum inne osoby które oglądając to zdjęcie z podaniem w podpisie samego numeru tej lini nie za bardzo wiedzą gdzie ten odcinek toru się znajduje. A z tym usuwaniem tego zdjęcia to jestem temu przeciwny, ja wręcz proszę Cię Żebyś przemyślał sprawę i może jednak wstawił tutaj te pozostałe fotki z krótkim opisem. Pozdrawiam.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.446 72 3
Jeżeli linia jest jeszcze nieczynna i sygnalizatory drogowe nie działają, to jak najbardziej prawidłowe jest takie ich ustawienie, żeby nie były ważne dla pojazdów drogowych.
...pomijając fakt, że nie pamiętam lokalizacji, kiedyś na pouczeniach okresowych było, z powodu "normalnego" ustawienia nowych sygnalizatorów stare jeszcze działające sygnalizatory były zasłonięte i pojazd zbliżający się do przejazdu wjechał centralnie pod pociąg... Efektem był trup na miejscu...
Po tym zdarzeniu jako zalecenie komisji wypadkowej było właśnie stawianie nowych sygnalizatorów bokiem i owijanie ich czarnym streczem... A tu jako, że są tylko te, to strecza niedali...

Pozdr,...
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.080 140 0
Wykolejnica
IMG_0864.JPG


Wstawka między modułami?
IMG_9359.JPG


Bareja wiecznie żywy, w zmiennikach była taka scenka: "co robisz? Olewam wszystko - uwielbiam tę robotę"
(zdjęcie z 2008r, za krzaczorami jest budowa trasy S8 - pan budowlaniec był zapewne stamtąd)

IMG_11743.JPG
 
Ostatnio edytowane:

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.306 23 0
W mojej ocenie jest bardzo mało prawdopodobne, żeby na powyższym zdjęciu było wnętrze jakiegokolwiek wagonu Wars-u.
Zarówno wnętrze nie przypomina żadnego znanego mi z autopsji lub ze zdjęć naszego wagonu, jak i asortyment widocznych towarów, jest zdecydowanie nie polski.
 

Podobne wątki