• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

HOBBY Poznań 2009 - przygotowania, sugestie, ustalenia.

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
634 6 1
#81
Kpt.Nemo napisał(a):
Co w zamian, alternatywna impreza w .......... kto wie, bo czy odważny ten kto organizacją się zajmie potrafi z kosztami zejść poniżej 70 PLN, wpisowe 50PLN nocleg u Prezesa Prezesów 20PLN, na stypę iść nie trzeba, wejście na targi tylko kilka kurew pod adresem śniętych wyżelowanych pedałów w recepcji, jedzonko w zalęzności od gustu, apetytu i zamożności, myślę że koszt nie przekroczy kosztu elytarnej imprezy w Rogalinku.
A czy Sello zapewni nam dostatecznie dużą salę, aby wszyscy się pomieścili, czy zwróci koszt dojazdu, przecież tam dostać się trzeba też jakoś.
Zmotoryzowani luzik, a co z pociągowymi wędrowcami, jak w te dzikie ostępy się dostać mają.
I proszę Sello nie wytaczaj milijona argumentów i obelg bo nie atak na Ciebie to jest, jeno przykład, subiektywnego oplwania, czegoś co bez 50PLN-ów wychwalane byłoby pod niebiosa.
Nie odczytuję tego jako atak :) Ale jest jedna istotna różnica, za 120zł jest 3 dniowa zamknięta impreza w tym w dwa dni od 9.00 do 22.00 -23.00 a na targach o 18.00 cię wywalą w sobotę i o 15.00 w niedzielą, że nie wspomnę o tych tłumach co paluchami dotykają waloryzowany tabor za grube złotówy i niszczą tymi samymi paluchmi makiety nad którymi się siedziało godzinami
 

pantaleymon

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#85
gbbsoft napisał(a):
Ciekawe co napiszecie, jak za rok będzie nie 50/150 a 100/300. (...)
jak w zamian będzie fajny gratis (np. darmowy nocleg i całodzienne wyżywienie) to czemu nie :D
Tak mi się skojarzyło porównanie MTP z galerią - jedno i drugie coś promuje i wystawia, żeby mieć z tego dochód. Tyle, że w galerii jak wystawiają prace to nie żądają od ich autora kasy za zajęte miejsce (co najwyżej liczą sobie prowizję od ewentualnej sprzedaży) ...
 
OP
OP
Młodzikowski

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.357 8 0
#86
Informacja dla potencjalnych wystawców.
Zakwaterowanie dla "kolejarzy", wzorem lat poprzednich, prezes Pyssa zapewni w bursie.
Koszt noclegu, to 15zł/osoby za dwie nocki.
Można również zamówić śniadanie w cenie 5-10zł/osobę.
 
OP
OP
Młodzikowski

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.357 8 0
#87
Jeszcze ustalenia z ostatniej chwili.
Opłata dla osób wspólnie wystawiających makietę, będzie traktowana jak pokaz klubów zrzeszonych, czyli opłata 150 zł.
Należy wcześniej sporządzić listę osób i przesłać do organizatora. Nie ma ograniczeń co do ilości uczesników danej grupy.
Wskazane są jednak własne stojaki do skrzynek.
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
634 6 1
#90
Rozmawiałem telefonicznie z Krzysiem, pomysłodawcą tego połączenia i uzgodniliśmy, iż wysokość będzie 110cm z dwóch powodów:
1. Krzyszto tyle co zrobił koziołki do Ostrowa na 110cm i nie ma ani chęci ani kasy aby je przerabiać.
2. To pokaz co tu dużo mówić skierowany głównie do dzieci i czasami 110cm to nawet za wysoko, a 130m nie wchodzi w grę :)
 
OP
OP
Młodzikowski

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.357 8 0
#93
Panowie, jest szansa na uzgodnienie tej wysokości 110 ?
Jak wspomniał Przemo - kolejna robota przy nowych "kobyłkach" nie wchodzi w rachubę. A i tak do tej wysokości, nie mogę się przyzwyczaić ;)
 
Reakcje
0 0 0
#95
Po przedniej zabawie w Rogalinku, chętnie bym wziął udział w tej imprezie po drugiej stronie niż dotychczas. Czy wiadomo komu można zgłaszać chęć udziału?
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#96
Panowie, jest szansa na uzgodnienie tej wysokości 110 ?
Oczywiście że 110 cm, 77.5 nie używamy w Krakowie od dawna, a nawet jak używaliśmy to nogi na inne wysokości też mieliśmy.
Dla nas nie problem jest zrobić inne nogi, to dla innych jest jakiś problem :)
 

Dogu

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Młodzikowski napisał(a):
mogę poeksperymentować
Misiek, mam rozumieć, że loka w pudełko i na pocztę? :D

Wiem, że w swoich "maszynach" tych "błeeee" nie stosujecie. Ale jak mówiłem - dek z odzysku, zawsze parę groszy w kieszeni ;)
Do drugiej, z pewnością kupię ten polecany przez Was.
Jak chcesz loka sobie zostawić to sprzedaj deka którego posiadasz na Allegro dopłać różnicę między ZIMOMX62 i kup deka. Jak kolega wcześnie proponował.
Ty jest link jak ten dek wygląda w ROCO BR 99
 

Podobne wątki