• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

HOBBY Poznań 2009 - przygotowania, sugestie, ustalenia.

Dogu

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dogu napisał(a):
Młodzikowski napisał(a):
mogę poeksperymentować
Misiek, mam rozumieć, że loka w pudełko i na pocztę? :D

Wiem, że w swoich "maszynach" tych "błeeee" nie stosujecie. Ale jak mówiłem - dek z odzysku, zawsze parę groszy w kieszeni ;)
Do drugiej, z pewnością kupię ten polecany przez Was.
Jak chcesz loka sobie zostawić to sprzedaj deka którego posiadasz na Allegro dopłać różnicę między ZIMOMX62 i kup deka. Jak kolega wcześnie proponował.
Ty jest link jak ten dek wygląda w ROCO BR 99
http://ds5.agh.edu.pl/~qziou/viewtopic. ... &start=175
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
318 15 0
pado napisał(a):
Dominiku a wy się wybieracie do Poznania na party czy nie bardzo :?:
Do 30-czerwca sie zdeklarujemy. Raczej na tak ale musimy wszystko sobie poukładać. Na Rybnik zapisałem nas bez zastanowienia i właśnie jazda sie robi. Robert ma w tym czasie obowiązkowy wyjazd służbowy a ja urodziny Taty a podpadłem mu już na ostatnich, bo tak trochę mnie nie było :/ Znaczy w Rybniku szuflada będzie na pewno przez zdecydowaną większośc czasu z obsługą.
 
OP
OP
Młodzikowski

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.363 8 0
Witam.
Po dyskusji w Rybniku trochę się wyjaśniło. "Kraków" z imprezy w Poznaniu definitywnie zrezygnował. Powodem jest pokrywający się z Hobby termin zamkniętej imprezy w Czechach.
Swój udział deklaruje jedynie Krzysiek Kapera (Pantaleymon) ze swoją stacją. Nie wiem również, co wybierze Szymek Pado.

Z osób deklarujących udział pozostali: grupa HAZERO, Nemo i Misiek z HOe, oraz ja. Jest jeszcze parę osób chcących się wspólnie pobawić, jednak tylko ze swoim taborem. No i mam nadzieję na udział "duetu" z Tych :D

W tej sytuacji proszę o podesłanie do Przemka Sella rysunków swoich skrzynek.
Mam nadzieję, że jutro będzie obecna w pracy Pani Baśka i wreszcie doczekam się decyzji "przydziału" hal dla wystawców.
Noclegi oraz śniadania w bursie - nadal aktualne.

To narazie tyle.
Pozdrawiam.
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.384 16 0
A tak "apro po Słonia" czy wiadomo już coś konkretnego na temat imprezy, bo z ostatnich postów nic nie wynika.
Wiem że Ro-Bud wystawia 20 metrowe torowisko, bo skaptowali mnie na jeden skład.
 
OP
OP
Młodzikowski

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.363 8 0
czy wiadomo już coś konkretnego na temat imprezy
Wiadomo tyle, że nic nie wiadomo ;) no, znana jest data edycji.
Na oficjalnej stronie Hobby nic od początku roku się nie zmieniło - cisza. Nawet nie ma obiecanych druków zgłoszeniowych.
Ostatnia moja rozmowa z przedstawicielem organizatora odbyła się pewnie z miesiąc temu. Od tej pory nie mogę się dodzwonić. A czas najwyższy, by porozmawiać o powierzchni pod wspólny "występ" i usytuowanie w hali. Sam udział jest też związany z "zaklepaniem" noclegów w bursie u Pana R.Pyssy. A są jeszcze inni wystawcy którzy deklarują swój udział. Może Oni wiedzą coś więcej ?
Czas ucieka :devil:
 
OP
OP
Młodzikowski

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.363 8 0
Witam.
Po wielu próbach dzisiaj się udało. Pogadałem sobie z organizatorem w osobie Pani Baśki i śpieszę z info.
Wreszcie otrzymałem plan hali gdzie będą "kolejki". Zamieszczę go jutro (jak się uda) lub wyślę wszystkim zainteresowanym na prywatnego maila, aby "wrysowali" swoje potrzeby. Niestety, plan przyszedł na moją skrzynkę w pracy, a wysłany na domową - gdzieś po drodze zniknął Jutro powtórka.

Generalnie miejsca jest dosyć, cały środek hali do "podziału". "Zaklepana" jest jedynie powierzchnia przy wejściach - to dla handlujących firm.
Wszyscy którzy chcą brać udział, powinni oprócz planu, określić strony z których mają być zwiedzający. Z budową "kanciapy" też nie ma problemu. Należy określić miejsce i powierzchnię tejże.

Zgłoszenia uczestników. Ostatecznym terminem jest dzień 8.09.2009r. Indywidualni wystawcy zgłaszają się sami bezpośrednio w MTP. Druki zgłoszeniowe będą w tym tygodniu zamieszczone na oficjalnej stronie Hobby. Można więc pobrać i wysłać do organizatora.

Pani Baśka potwierdziła wcześniejsze ustalenia odnośnie opłaty za grupę zorganizowaną (te 150 zł). Tak jak pisałem wcześniej, należy przesłać listę z nazwiskami uczestników "nieformalnej grupy" Jeśli chodzi o naszą "inicjatywę", to mogę się zająć listą. Pozostaje jeszcze sprawa przesłania zaproszeń. Mogą być wysłane do jednej osoby (tej odpowiedzialnej za daną grupę) i odbierane w dniu poprzedzającym otwarcie Hobby lub wysyłane na domowy adres bezpośrednio do każdego z uczestników. Myślę, że to drugie rozwiązanie było by "wygodniejsze". Potem jest niepotrzebne "zamieszanie" Sama wejściówka jest jednocześnie przepustką na wjazd samochodem na teren MTP. Należy jednak podać swój adres i określić ilość potrzebnych wejściówek. Tu proszę się wypowiedzieć i zdecydować.

To tyle. W związku z tym proszę o deklaracje swojego udziału (mowa o naszym "cyrku" ) i przesłanie rysunków swoich skrzynek do Przemka. Lista uczestników pewnie się nie zmieni - jednak potwierdzenie uczestnictwa było by wskazane. Tym bardziej, że trzeba zarezerwować noclegi i "żarcie" w bursie.

Ja przy okazji - oficjalnie zgłaszam swój udział
Pozdrawiam.

PS. osoby zainteresowane przesłaniem planu hali, proszę o podanie na PW swojego maila.
Witam.
Proszę wybaczyć, ale nie chce mi się pisać ponownie ;)
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
634 6 1
Jak dotąd chęć wykazali:

Robert Puchalski
Dominik Mikosza
Tomek Szmit
Klaudiusz Dawid
ŁKMK
Mariusz Demkowicz
Krzysztof Kapera
Adam Florin
Paweł Radecki
Krzysztof Młodzikowski
Przemysław Sell
Hubert Wojtczyk
Tomek Zygmanowski
Michał Ciszewski
Bartłomiej Grzelak
Radek Pindel
Piotr Lenartowicz
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
634 6 1
DO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH UDZIAŁEM ZE SWOIMI MODUŁAMI NA SALONIE HOBBY W POZNANIU W DNIACH24-25 PAŹDZIERNIKA


OSTATECZNY TERMIN ZGŁASZANIA MAKIET TO 31.08.2009 !! !

Zgłoszenia proszę przesyłać do mnie na PW lub mail: hazero@wp.pl
Rysuniki z wymiarami modułów najlepiej w CAD lub czym tam komu pasuje byle wymiary były rzeczywiste i dokładne.
 

Podobne wątki