• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Daf 95 z holenderskiej firmy Swagemakers https://en.swagemakers.nl/
Kiedyś pokazywałem mocno limitowaną Scanię, więc poniekąd kolejne zamknięcie kolekcji po NTK.
Oprócz tankpuszek wożą również zwykłe puchy, więc po fotce przedstawiającej katalogową konfigurację, reszta to moja propozycja
gdzie przy okazji pokazuję długo poszukiwaną puszkę Uniglory w wykonaniu Athearna, jeden z moich świętych Graali kontenerowych.
Unigloory już nie istnieje, został wchłonięty przez Evergreen.
A1.jpg
DSC_0697.jpg
DSC_0698.jpg
DSC_0700.jpg
DSC_0704.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Volvo F12 NTK. Nareszcie sobie kupiłeś porządny model z kontenerem! :ROFL::ROFL::ROFL:
No dla Ciebie (jak i dla mnie) to pozycja obowiązkowa. :D Czas leci, a ten model podoba mi się niezmiennie. Kolekcja tych żółto-czarnych ciężarówek - imponująca. :)
Swagemakers. No to było MOCNE! :D Lekko zazdroszczę Ci tych dwóch "staruszków". :) Po zmianie kontenerów jest po prostu sztos.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Słabo u mnie z czasem na moje zbieractwo, ale raz za kiedy się coś kupi, przeważnie Hamburg, jak dzisiaj, zmieniłem tylko puchę, bo te z herpy można traktować jako wypełnienie kartonu.
HH-42
DSC_0726.jpg
DSC_0728.jpg
DSC_0730.jpg
DSC_0732.jpg
DSC_0733.jpg