• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze.
Dzisiaj mały jubileusz, czterdziesty truck z Hamburga który jest jednocześnie ósmym acargo w mojej kolekcji, a sam z siebie ma jubileuszowe malowanie z okazji dziesięciolecia firmy. Mam nadzieję że herpa jeszcze wypuści te z grafikami Rammstein i st.Pauli.
Zdjęcie oryginału z profilu fb firmy. Dzisiaj nie cuduję z puszkami, wszystkie modele w wersji "saute", tak jak herpa je spakowała.
HH40
A1.jpg
DSC_0697.jpg
DSC_0699.jpg
DSC_0700.jpg
DSC_0701.jpg
DSC_0706.jpg
DSC_0707.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.788 67 1
Fotka zbiorowa powaliła mnie na łopatki :eek:Genialnie razem wyglądają . Nowe volvo świetnie się prezentuje w barwach tej firmy . Kontener pasuje do tego żółtego koloru . Ogólnie jak dla mnie bardzo fajnie że maersk wypuścił takie kolorowe puchy . Lubie jak na świecie jest barwnie (nie mylić tego z jakimiś ideologiami) .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj model banalny i dosyć częsty na aukcjach, dlatego nie śpieszyłem się z zakupem, ale w tym roku postanowiłem zamknąć kilka tematów,
chyba że herpa coś jeszcze wypuści w tym malowaniu. Kolejna żółta spedycja z Hamburga w komplecie ;)
Volvo F12 NTK
HH41
DSC_0706.jpg
DSC_0707.jpg
DSC_0708.jpg
DSC_0710.jpg
DSC_0711.jpg