• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
#1
Witam wszystkich w swoim drugim, po autobusowym wątku ;)
Powrzucam tu fotki swojej ubogiej kolekcji, i dlatego w tytule jest blend-mieszanka, bo nie mam zamiaru rozdrabniać się na gabaryty, oldtimery, czy budowlane.
Kiedyś miałem tego dużo więcej, ale potem zostałem przy autobusach i kolejach, więc będzie tu panowała wolna amerykanka.;)
Czuję lekki nawrót choroby pod tytułem "ciężarowe", i czasem coś kupię, ale zasadniczo nie przewiduję aby ten wątek rozrósł się do 30-stu stron.

Na początek Volvo FH GL, mało się znam na oznaczeniach poszczególnych typów współczesnych ciężarówek, jak co to mnie poprawiajcie ;)

Miłego oglądania :)
CSC_8342.JPG
CSC_8344.JPG
CSC_8346.JPG
CSC_8348.JPG
CSC_8350.JPG
CSC_8353.JPG
CSC_8354.JPG



Model w grafice przedstawiającej Lemmyego z Motorhead, i to jest głównym powodem zakupu tego "bydlaka" ;)
Ostatnie zdjęcie wyjaśnia moją "dewiację" na punkcie tej kapeli ;)

CSC_8339.JPG
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
#2
A teraz coś z przeciwnego końca osi czasu w jakim się będziemy tutaj poruszać, Tatra 138 s3, nie wiem czy mogę ujawnić Twórcę, jak mi napisze to
to skoryguję.
Zdjęcie na podstawie którego jest zrobiony model;
taran_0066_11.jpg



oraz sam model, wymaga jeszcze drobnej kosmetyki, ale i tak jest piękny ;)

CSC_8356.JPG
CSC_8358.JPG
CSC_8360.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#5
Bardzo fajne modele pokazałeś . Volvo pierwszy raz na oczy widzę . Fajna ta skandynawska konfiguracja i do tego ładne malowanie . Fotka z płytami fenomenalna . Natomiast tatra wymaga małych poprawek , ale pomimo tego bardzo miła dla oka jest .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
#8
Bardzo fajne modele pokazałeś . Volvo pierwszy raz na oczy widzę . Fajna ta skandynawska konfiguracja i do tego ładne malowanie . Fotka z płytami fenomenalna . Natomiast tatra wymaga małych poprawek , ale pomimo tego bardzo miła dla oka jest .
Mam w planie kupić jakieś pęsety, kilka farbek pędzelki i poćwiczyć coś tam, bo mi się już kilka modeli do poprawek i reperacji uzbierało.
 

Wieśniak

Aktywny użytkownik
Reakcje
538 44 0
#9
(...) tudzież "Orgasmatron" wyjątkowo w wykonaniu Sepultury, zrobili to ciężej.
W liceum (wieki temu) miałem plakat z "Orgasmatron". Ojciec tak patrzy na tę "lokomotywę" i się mnie pyta, czy ja wiem co to orgazm. Ale miał minę :ROFL: Od zawsze dziwnie było z rodzicami: niczego nie uczyli człowieka w temacie, a potem byli zdziwieni, skąd on wszystko wie :D
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
#16
Witam "ciężarowców" ;), dzięki za komentarze i oceny,
lecimy dalej, dzisiaj parka z południowego brzegu Olzy, Tatra 148 S1 i Liaz 706.
Ten model również wymaga drobnej kosmetyki jak w modelu 138, ale i tak jest wart pokazania,
tradycyjnie na początek zdjęcie inspiracyjne;
i001095410.jpg


a teraz model, krzyżówka igry i haulera;
CSC_8364.JPG
CSC_8366.JPG
CSC_8370.JPG


Fotka ze starszą siostrą ;)
CSC_8362.JPG