• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.531 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Kolejne acargo do kolekcji, tym razem bez zabawy w podpinanie puszki bo naczepa bardzo fajna jak na herpę.
W zapowiedziach jest kolejne Volvo/Moin Coffe, a do parku firmy niedawno dołączył wóz z grafiką Rammstein i bardzo liczę na herpę w tym temacie ;)
HH-34
A1.jpg
DSC_0387.jpg
DSC_0388.jpg
DSC_0389.jpg
DSC_0390.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.766 67 1
Pięknie się modele w tym żółtym kolorze prezentują. Scania jest rewelacyjna . Tylko mam trochę mieszane uczucia jak patrzę na modele z tej firmy transportowej . Z jednej strony chciałbym je mieć , a z drugiej wiem że można z nimi dobrze popłynąć finansowo :D
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.531 68 0
Pięknie się modele w tym żółtym kolorze prezentują. Scania jest rewelacyjna . Tylko mam trochę mieszane uczucia jak patrzę na modele z tej firmy transportowej . Z jednej strony chciałbym je mieć , a z drugiej wiem że można z nimi dobrze popłynąć finansowo :D
Pierwsza Scania z puszką "triton" dobrze stoi na aukcjach, przypuszczam że to zapowiadane Volvo również będzie zwyżkować, reszta trzyma się ceny sklepowej.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.531 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Pora odświeżyć wątek, kolejny model z Hamburga, bo teraz głównie na nich się skupiam, ostatnio udało mi się zdobyć w dobrej cenie takiego rodzynka z 2015r. spod znaku Garbe transport, limitowana edycja dla sklepu Miniatur Wunderland, jak większość modeli Garbe, ogólnie czwarty w mojej kolekcji z ośmiu dotychczas wydanych Garbe trucków.
Sławka przepraszam za brak puszki, ale jeszcze nie porozwiercałem swoich athearnów ;), w ramach rekompensaty załączam zdjęcie wozu 017,
który powstał również jako model, tylko bardzo ciężko go dostać, fotka z fb przewoźnika.
HH-35
A1.jpg
DSC_0434.jpg
DSC_0436.jpg
DSC_0439.jpg
DSC_0445.jpg
DSC_0448.jpg