• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Tomek, przeprosiny przyjęte. :ROFL::ROFL::ROFL:
Bardzo fajnie, że udało Ci się zdobyć akurat ten model w barwach Garbe, a cztery modele w tym konkretnym malowaniu, to już jest coś. :) Smutna prawda jest też taka, że zdecydowana większość ich samochodów nie wozi kontenerów. Stąd u Herpy zestawy które można na ogół zobaczyć (niestety). :(
Kilka tyg. temu widziałem ex. zestaw na PL numerach.
Trzymam kciuki, byś uzbierał wszystkie możliwe sztuki. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Kapitalny model. Athearn to jednak klasa sama w sobie. Model pięknie zrobiony. Miło słyszeć, że Athearn robi reedycje, bo to znaczy, że produkcja samochodów na większą skalę ma szanse wznowienie.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Który to już zestaw Athearn-a u Ciebie? Trochę tego już chyba jest. :D Nie ukrywam mojego zaskoczenia , że to jednak nowość i jak napisał Maciek, może dobrze rokować... :)
Sam model - świetny (nie może być inaczej). :D Kolejna miniatura, która ma coś w sobie... :)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Kolejne Volvo z Hamburga, ostatnio obrodziło w tą markę jeżeli chodzi o modele z tego miasta, dwa kolejne czekają na zakup .
Tą prezentacją chciałem się zrehabilitować Sławkowi za ostatnie "bezpuszkowe prezentacje;)
HH-36
DSC_0459.jpg
DSC_0461.jpg
DSC_0462.jpg
DSC_0464.jpg
DSC_0466.jpg
DSC_0472.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Wiek Hamburg! :love: Nie mogło go zabraknąć u Ciebie! :D To malowanie jest naprawdę świetne a zdjęcie razem ze Scanią - piękne! :) Fabryczny kontener mógłby być "ciut" :ROFL: lepszy.
Zdjęcie trzech zestawów z Hamburga to wymarzony deser dla oczu. ;) Strzelam, że następna prezentacja to będzie najnowsze Volvo Acargo? :ROFL: