• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
U mnie po staremu, czyli Volvo z Hamburga;), grupowego nie będzie ponieważ Herpa zapowiedziała kolejne....
Zdjęcie oryginału zaczerpnięte z profilu fb przewoźnika, dla ochłody w zimowej scenerii ;)
Puszka z PT Trains.
HH-37
A1.jpg
DSC_0501.jpg
DSC_0503.jpg
DSC_0505.jpg
DSC_0506.jpg
DSC_0508.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Mocno bym się zdziwił, jak by go u Ciebie nie było... :D
Kolejna żółta ciężarówka z Hamburga i fajnie ,że drugie (inne :D) Volvo. Z oryginalnym kontenerem też nie jest tak źle, ale tu nie ma czego porównywać. :ROFL:
Teraz czekamy na "żółtka" z dwudziestką! :D Zdjęcie oryginału genialne. :)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Żeby już nie przynudzać tymi volvo z Hamburga, dzisiaj będzie volvo z Hamburga:devil::devil::devil:
Tu chciałem podziękować Piotrkowi @Pioter234 za pomoc w sprowadzeniu i mam nadzieję że złapał bakcyla, bo też sobie kupił.
Limitowany (1000 szt.) dla sklepu Miniatur Wunderland z okazji 20 lecia tej "bigmakiety"
Dla mnie podwójnie ważny, bo nosi oznaczenia "Hamburger Spedition" którą to Garbe wchłonęło w 2016r., stąd też za tło robi scania tegoż przewoźnika. Jako pamiątka po tej spedycji zostały naczepy, a wiele z "koni" z oddziału w Wiesbaden jest w czerwonym kolorze (fot.3)
Wszelkie fotki pochodzą z profilu FB przewoźnika, ostatnie trzy zdjęcia po to żeby Sławek z Rafałem też mieli radochę ;)
Tutaj kilka fajnych fotek z ich floty, wyjątkowo bez puszek, ale one im są nie obce ;)
https://www.flickriver.com/photos/bonsaitruck/tags/garbe/
HH-38
a2 (1).jpg
a2 (2).jpg
a3.jpg
DSC_0550.jpg
DSC_0551.jpg
DSC_0552.jpg
DSC_0554.jpg
DSC_0559.jpg
DSC_0563.jpg
DSC_0565.jpg
DSC_0568.jpg
 

Pioter234

Aktywny użytkownik
Reakcje
808 0 0
@Tomek M. a mówiłeś, że to ja jestem szalony :ROFL:, a to Ty jesteś szajbus :LOL: Volvo jest świetne, dziękuję Ci, że udało Ci się mnie namówić na jego zakup, dzięki temu dołączył do mojej różnorodnej kolekcji ciężarówek i postanowiłem otworzyć wątek w ciężarówkach. Na Twoich prezentacjach wygląda po prostu rewelacyjnie.
A za zakup nie ma co dziękować, pewnie jeszcze nie jedno cacuszko uda nam się kupić ;)
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Bardzo fajnie dobrany kontener do ciągnika. Kiedyś kupiłem 2 lub 3 naczepy podkontenerowe. Chociaż ciężarowe to nie moja bajka z racji ogromnej ilości ciekawych modeli to myślę, że kiedyś skompletuje kilka zestawów z kontenerami firmy PT Trains.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Tomek - uwielbiam Twój wątek! :D Jak zwykle, świetny rys historyczny. Przy Twoich prezentacjach można się też wiele dowiedzieć, że o zdjęciach oryginałów nie wspomnę. ;) Pięknie, że zrobiłeś duet ze Scanią Hamburger Spedition. Przyznam się, że nie miałem pojęcia o związku między tymi firmami. :confused:
Za puszkę - bardzo wdzięczny, najlepsza konfiguracja! :D