• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Amerykańskie ciężarówki 1:43 - mafo

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
27.663 108 2
Fajny Amerykaniec, a co do dyskusji na temat skierowania wlotu snorkela to po pierwsze są zawsze dwie szkoły , używa się to w terenie i służy przede wszystkim po to by nie zassać wody do silnika, druga sprawa to zmiejszenie ilości pyłów ( kurzu i piasku), trzecia sprawa diesel potrzebuje dużo powietrza i lepiej dla silnika jak jest wlot do przodu tyle z praktyki :)
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
5.603 37 4
Fajna maszyna z dawnych lat. Mnie teraz ciekawi z czym @mafo to spasuje. Zajrzałem z ciekawości w oferty i nic specjalnego nie widzę. Może chlewik? IXO ma taki, ale matowy, trzeba by go pochromować. I Takie coś:
IXO IXO
Przy okazji piękny Ford Aeromax wpadł mi w oko:
FORD
Pozdrawiam.
Maciek
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
5.603 37 4
Żebyśmy wcześniej wiedzieli...akurat mój kolega czeka na boarding na lotnisku w NYC, ale jego wuja będzie leciał w lipcu chyba to jakby co zapytać można. W bagażu ręcznym nikt nie powinien robić problemu.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.313 387 20
W bagażu ręcznym nikt nie powinien robić problemu.
W bagażu ręcznym czy w głównym to nie ma problemu, bo modele wyglądają jak zabawki i nikt się nie przyczepia. Jak będziesz miał kogoś, kto mógłby kupić i przywieźć do Polski to daj znać proszę.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.313 387 20
Dzięki koledzy za opinie.

Niedawno w gazetkowej serii amerykańskich ciężarówek wydano model kolejnego holownika. Właśnie odebrałem przesyłkę i dziś zrobiłem krótką sesję fotograficzną.

Kenworth T880 - Wrecker

Kenworth T880 Wrecker 001.jpeg
Kenworth T880 Wrecker 002.jpeg
Kenworth T880 Wrecker 003.jpeg
Kenworth T880 Wrecker 004.jpeg
Kenworth T880 Wrecker 005.jpeg
Kenworth T880 Wrecker 006.jpeg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.313 387 20
Doczekałem się wreszcie realizacji kolejnych barw starego Peterbilta. IXO wydało go w świetnych kolorach. Taki tuning mi się bardzo podoba, dlatego nie mogło tego modelu zabraknąć w moich zbiorach.

Peterbilt 350

Peterbilt 350 żółto-czarny 001.jpeg
Peterbilt 350 żółto-czarny 002.jpeg
Peterbilt 350 żółto-czarny 003.jpeg
Peterbilt 350 żółto-czarny 004.jpeg
Peterbilt 350 żółto-czarny 005.jpeg
Peterbilt 350 żółto-czarny 006.jpeg
Peterbilt 350 żółto-czarny 007.jpeg
Peterbilt 350 żółto-czarny 008.jpeg
Peterbilt 350 żółto-czarny 009.jpeg
 

Podobne wątki