• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

piter_wxc - ciężarówki minionych lat

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#1
Witam szanownych kolegów.
Trochę mnie tu nie było....kilka wpisów i zdjęć w innym dziale zostało. Co prawda z 1:87 praktycznie się rozstałem ale w ostatnich dniach poczułem moc i dwie noce zawaliłem grzebiąc jak dziecko przy modelikach gazetkowych.
Cóż, efekt końcowy zaskoczył nawet mnie, więc postanowiłem wrócić na "stare śmiecie".
Gazetkowe wydanie Stara25 - model całkowicie rozebrany, kabinę wypiaskowałem i pomalowałem na nowo. Co ciekawe, warstwą lakieru oryginalnego strasznie zalewa szczegóły modelu przez co on wiele traci. Rama i paka także przemalowana, aby uniknąć plastikowości. Oczywiście malowanie wnętrza kabiny(przy tej skali można to robić niemal palcem). Plandeką niemal nie ruszona, no może oprócz doklejenia imitacji pasów z tyłu-w następnym modelu już poświęce jej więcej czasu.
Wszystko ubrudzone kilkoma kolorami farbek Pactra, roztarte zatarte i efekt końcowy przed Wami.
IMG_20210126_125517.jpg
IMG_20210126_125418.jpg
IMG_20210126_125429.jpg
IMG_20210126_125439.jpg
IMG_20210126_125654.jpg
IMG_20210126_125725.jpg
 
Ostatnio edytowane:

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#6
Zmartwychwstanie to święto ruchome, ale żeby w styczniu? :p
Witaj Piotrze na starych śmieciach. Świetna robota(y) Sam się zastanawiam czy sobie tej kolekcji nie zebtać.
 

Podobne wątki