• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Tak jakoś mnie naszło w kwestii prezentacji modeli - razi mnie ta biała przestrzeń "za plecami". Jakoś tak nie licuje z taborem, który wyrwany jest z rzeczywistości "PKP". Dioramka fajna jednak z odpowiednim tłem potęgowała by efekt przedstawianych prac. (n) I te krzaczory od frontu też "be"... To jakby ktoś na dobrym filmie swoją fryzurą zasłaniał widok:
Takie cuda to i na glebie można podziwiać :)
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
dalszy ciąg prac przy EP09 :)




IMG_20170525_091813[1].jpg

[DOUBLEPOST=1495698559,1495696802][/DOUBLEPOST]poznajcie dziada :) może będą z niego jeszcze "ludzie loki "



IMG_20170525_094259.jpg
IMG_20170525_094310.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Nie wierzę, że to mówisz :) Ty? Główny krytyk wersji MTB?
no ... podjąłem się wykonania kilku szt w nowym wymiarze więc zobaczymy co z tego będzie, ale nie do końca jest tak, że to oryginał, wyprułem wiadra i wstawiłem nowe, skrócony górny reflektor, itd itd ... jeszcze myślę nad kominem i siatka oraz wentylatorem

co nie oznacza, że pieję z zachwytu nad MTB

S200 po lifcie, zdjęcia na szybko z tel, jutro zrobię lepsze dla zainteresowanego :)

IMG_20170526_105929.jpg
IMG_20170526_105939.jpg
IMG_20170526_105947.jpg
IMG_20170526_110012.jpg
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
No Daniel taka bonanza plus twoja zieleń..., a "kocham to" dalej nie ma.

Mariusz super robota, nie mogę się doczekać na moje bipy:).
 
Ostatnio edytowane:

Tomala

Aktywny użytkownik
Reakcje
442 14 1
Wspomnień czar, kilka lat miałem a pamiętam te malowanie wagonów jak dziś. Z pociągów korzystała masa ludzi, jak jeździliśmy do Szklarskiej Poręby z Lublina ojciec (kolejarz) chodził na wagonówkę, aby zająć wcześniej miejsce w przedziale, ja z resztą rodziny czekamy w peronach, potem byłem wsadzany przez okno :) istny cyrk, akcja jak na wojnie, ale ludzie korzystali, a ja jako małolat miałem frajdę.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Wspomnień czar, kilka lat miałem a pamiętam te malowanie wagonów jak dziś. Z pociągów korzystała masa ludzi, jak jeździliśmy do Szklarskiej Poręby z Lublina ojciec (kolejarz) chodził na wagonówkę, aby zająć wcześniej miejsce w przedziale, ja z resztą rodziny czekamy w peronach, potem byłem wsadzany przez okno :) istny cyrk, akcja jak na wojnie, ale ludzie korzystali, a ja jako małolat miałem frajdę.

tak samo robił mój tato jak wracaliśmy z Lublina do domu, do Kostrzyna, szliśmy na wagonówkę patrząc od czoła dworca na peronie 1, szło się w lewo i po prawej stronie był park wagonowy :)
 

Tomala

Aktywny użytkownik
Reakcje
442 14 1
tak samo robił mój tato jak wracaliśmy z Lublina do domu, do Kostrzyna, szliśmy na wagonówkę patrząc od czoła dworca na peronie 1, szło się w lewo i po prawej stronie był park wagonowy :)
Park nadal tam jest, ale biorąc pod uwagę ilość pociągów to raczej parczek pozostał i złomowisko nieużywanych klas, ogólnie wg mnie to stacja Lublin traci na znaczeniu, nawet słynna lokomotywownia, świadek strajków roku '80 stoi opustoszała (chodzi mi o wachlarz), CARGO skoncentrowało wszystko na Tatarach, czego skutkiem jest przeklinanie przez pracowników tej decyzji po dziś dzień, szopa to prowizorka na 2 torach.

ps. a wracając do podróży i kończąc ten mini wątek, czy wasi ojcowie również ustawiali pomiędzy siedzeniami torby tworząc razem z siedzeniami powierzchnię imitująca namiastkę łóżka ? Swojsko było i przytulnie. Teraz sobie jakoś tego nie mogę wyobrazić.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.956 386 20
No to się już nie mogę doczekać jak dojadą do mnie. Kapitalnie Ci wyszły. Dzięki. (y)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki