• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój tabor

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
#2
Hmmmm mnie to wygląda na film z .... modeli sylwetkowych Twojego taboru. Może warto przy następnych produkcjach filmowych zadbać o odrobinę sensownego oświetlenia i trochę lepsze tło. O tym czy w ogóle warto pokazywać kupny tabor to już temat a osobna dyskusję.
 

aqws9

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Acid Rain 1973 napisał(a):
O tym czy w ogóle warto pokazywać kupny tabor to już temat a osobna dyskusję.
Była już dyskusja nad tym gdzie i w jaki sposób dyskutować (chwalić się) swoim taborem...

karolek, słabo widać bo ciemny filmik... ale jeśli chodzi o dźwięk jaki wydobywał się na filmie... to wydaje mi się nienaturalny dla takiej kolejki i proponuję rozebrać lokomotywę i sprawdzić co tam się dzieje, może wystarczy nasmarować mechanizm.

ps: Fajnie stuka ten składzik na tej luce w łączeniu szyn wielkości studzienki kanalizacyjnej :LOL:
 
OP
OP
Karol K.

Karol K.

Znany użytkownik
Reakcje
69 0 0
#4
Taki urok regulatora za trzy dychy...
to że jest "uskok'' to nie moja wina :D tylko tego że podczas jazdy lok coraz bardziej rozpycha "kółko" , a jest tam przewód zasilający
 

Podobne wątki