• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Bipa1966

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#2
telewizor11....ladny modelik !!! Kupny czy sam robils ?? :D
kpev1884...nie chodzi tylko o PKP...inne zarzady rowniez dbaja o swoj tabor...ale w drodze eksploatacji naturalne sladu urzytkowania zawsze zostaja....choc nie wiem ile razy bys nie myl wagonow :D Szczegolnie odnosi sie to do epok w ktorych podstawe trakcji stanowily parowozy ! To raz ...dwa...w latach poprzedzajacych Vep. intensywnosc wykorzystania taboru byla duzo wieksza niz obecnie ,ruch pasazerski byl znaczny a ilosc taboru jaka dysponowalo PKP byla co tu nie mowic....niewystarczajaca !
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.604 177 14
#10
to produkcja węgierska .... bardzo rzadko spotykana, wykonanie rewelka, koła metalowe toczone izolowane, mnóstwo detali, wymienne sprzęgi - zamontowane są sprzęgi ROCO, kinematyka krótkiego sprzęgu, solidny plastyk i malowanie............ i na dokładkę jeszcze takie tam w styropianie.... i CTL
 

Załączniki

Bipa1966

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#12
Weglareczki...prima ! Ladne...jakby..uzywane :D Z Gagarami tez wymiatasz ! Ale poczekamy na relacje z produkcji...ryflakow !!! To....moze byc interesujace !!! :D
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.604 177 14
#20
:) Stasiu .... a czy to ważne ? mnie kolejki bawią i czasem mi sie nie chce niczego zmieniać, to ma śmigac po torach a nie stac na półce :) .... czasem też może sie i popsuć ... więc czy żaluzja jest ważna? pewnie tak jakby to był model na wystawę ale nie jest :)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki