• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
dla zainteresowanych herissy ... końcowy etap oklejania i malowanie siedzeń, w sumie 10 szt i 3 godzinki pękło jak z bani

IMG_20170510_192248.jpg


siedzenia pomalowane i zamontowane, jutro wieszanie firanek :)

IMG_20170510_212126[1].jpg
 

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
Mój wpis został usunięty, przez moderatora który jest sędzią we własnej sprawie i nie znosi głosu krytyki. Gratuluję mu grona bezkrytycznych fanów, którzy otrzymują dzieła w lepszym stanie. Niech ogłosi, że robi tylko dla wybranych. Widzę, że forum to już tylko samouwielbiąjace się towarzystwo tylko jedynych, prawdziwych...
[DOUBLEPOST=1494446026,1494445714][/DOUBLEPOST]hej
Robert no trudno, nie zrobiłem ich, możesz mieć do mnie żal o to. Tak wyszło i nie mam nic na usprawiedliwienie. Masz je z powrotem u siebie. Także jeszcze raz sorry.

pozdrawiam

Właśnie dostałem taki wpis od Mariusza na PW. Ciesze sie, że w tym myliłem się w stosunku do niego, przynajmniej ma tę odrobine honoru...Teraz można zamknąć, wyrzucić, itp...
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Mój wpis został usunięty, przez moderatora który jest sędzią we własnej sprawie i nie znosi głosu krytyki. Gratuluję mu grona bezkrytycznych fanów, którzy otrzymują dzieła w lepszym stanie. Niech ogłosi, że robi tylko dla wybranych. Widzę, że forum to już tylko samouwielbiąjace się towarzystwo tylko jedynych, prawdziwych...

dostałeś odpowiedź, nie wypieram się, że nie zrobiłem Twoich autek, tak wyszło i koniec. Dostałeś tu odpowiedź i na PW, gdzie mam jeszcze ogłosić .. w Gazecie Polskiej czy Wyborczej? Dla mnie temat jest zamknięty ale Ty dalej ciągniesz go z uporem maniaka.

WIĘC NAPISZĘ WIELKIMI LITERAMI ABY WSZYSCY WIDZIELI OK,


PANOWIE KOLEDZY NIE ZROBIŁEM AUTEK KOLEDZE BAKTRIANOWI czyt. Robertowi , BO NIE MIAŁEM CZASU, GDYŻ BYŁEM BARDZO ZAJĘTY PRZEZ CAŁY 2016 ROK MOJĄ PRACĄ ZAWODOWĄ, A AUTKA MI GDZIEŚ ZESZŁY NA DALSZY PLAN I TO NIE SPECJALNIE, PO PROSTU PRZEOCZENIE, POZA TYM NIKOGO NIE TRAKTUJĘ EXTRA, WSZYSTKICH JEDNAKOWO. PRZYKRO MI ROBERCIE, ŻE TAK WYSZŁO, BEZ URAZY, ŻYCZĘ ZDROWIA.

 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Nie samymi modelami człowiek żyje ... tym razem z Panem Bogusławem Wołoszańskim w czasie rekonesansu pewnego obszaru kraju na potrzeby nowej serii programu "Sensacje XX wieku".

18492947_427474600964687_1479426975_n.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.416 71 3
Jako, że toczy się dyskusja nt forum, więc w tym nurcie:" WARTOŚCIOWA INFORMACJA"- będzie nowa seria:)
A poza tym...FARCIARZ:D:D
Pozdrawiam z MMz:)
 

bankier9a

Aktywny użytkownik
Reakcje
246 9 4
Tak jakoś mnie naszło w kwestii prezentacji modeli - razi mnie ta biała przestrzeń "za plecami". Jakoś tak nie licuje z taborem, który wyrwany jest z rzeczywistości "PKP". Dioramka fajna jednak z odpowiednim tłem potęgowała by efekt przedstawianych prac. (n) I te krzaczory od frontu też "be"... To jakby ktoś na dobrym filmie swoją fryzurą zasłaniał widok:

 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Tak jakoś mnie naszło w kwestii prezentacji modeli - razi mnie ta biała przestrzeń "za plecami". Jakoś tak nie licuje z taborem, który wyrwany jest z rzeczywistości "PKP". Dioramka fajna jednak z odpowiednim tłem potęgowała by efekt przedstawianych prac. (n) I te krzaczory od frontu też "be"... To jakby ktoś na dobrym filmie swoją fryzurą zasłaniał widok:


obiecuję poprawę ;)
[DOUBLEPOST=1495662400,1495661777][/DOUBLEPOST]kolejna stonka po lifcie, patyna, malowanie kabiny ...




14.jpg
20.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki