• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor specjalny- wagony, maszyny, itd.

Reakcje
4 0 0
#41
Może to coś pomoże, Próbowałem kiedyś na podstawie tego rys. ale się nie udało. (rys. własnej roboty więc nie wygląda jak prawdziwy rys. techniczny) pozdr.
PS:
Wiem że brak jest na tym ważnych wymiarów np. szer. i dł. kabiny czy żurawia ale może ktoś pomierzy i się dowiemy.
 

Załączniki

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
24 0 0
#43
Bardzo chętnie udzielę Wam rysunku, jednakże błagam nie piszcie; "wyślij mi, i mi i mi i mnie tez i mi i ja też" etc. tylko podpowiedzcie jak to umieścić na Forum do ogólnego zassania.
Na razie z uwagi na ograniczenia zrzut na 800 pikseli.
 

Załączniki

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
24 0 0
#44
Sprawa załatwiona, rysunek będzie do zassania dzięki uprzejmości Gbb, format pliku to .cdr wersje 7.0 i starsze.
Rysunek w skali 1:10 - tak aby miłośnicy wszystkich skal mogli skorzystać.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#48
eSeL napisał(a):
Bardzo chętnie udzielę Wam rysunku, jednakże błagam nie piszcie; "wyślij mi, i mi i mi i mnie tez i mi i ja też" etc....
Stachu, mnie też :!: mnie też :!: mnie też :!: ..... podoba kawał roboty jaką odwaliłeś :D

Dzieci, powiedzcie Panu Stachowi - Dziękujemy :D
 

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#49
W rysunku w formacie .cdr poprosiłbym o zamienienie wszystkich czcionek 'w krzywe', ponieważ program woła o brakujące czcionki przy otwarciu pliku z WM'ką. Z czcionką BN **** sobie poradziłem, bo ją posiadam, ale Arial Arabic itp już nie ... zamiana liter w krzywe rozwiązuje cały problem ;)

maxeus napisał(a):
Dzieci, powiedzcie Panu Stachowi - Dziękujemy :D
Dziękować eSeL ;)
 

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
24 0 0
#50
Wszystkie napisy są "w krzywych". To co wywołuje u Ciebie alarm to fakt, że w dokumencie były kiedyś użyte czcionki - często robię notatki które później usuwam w miarę wprowadzania w czyn zawartych tam treści. Należy to przy otwieraniu ignorować albo wyłączyć historię czcionek.
 

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
24 0 0
#53
Wiem, dziękuję, w tamtą stronę jeszcze ciężko pójść, zapraszam do mnie ;)
Układy jeszcze nie poblokowane, obok w prawo lub poniżej powinna być stosowna furtka.
PS Pomniejszyłem nieco, powinno być na jednym poziomie przy mniejszych ekranach.
 

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
24 0 0
#56
To już dwóch nas tam zagląda ;)
Pod wagonem mieszkalnym dałem też pozostałe "drewniaki" ale głównie są to faktycznie "salonki".
Doszły ryflaki obu odmian, kryte i platformy. Jak zdążę to jeszcze "gruszkin" Cemetu będzie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki