• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor specjalny- wagony, maszyny, itd.

Ostbahn

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#21
Jeśli chodzi o moją WM-kę to na początek będzie to model głownie z polistyrenu i metalu (mosiądz lub miedź) prawdopodobnie z napędem i oświetleniem. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to być może pojawi sie krótka seria WM-15A z żywicy w postaci do dokończenia (w zestawie z napędem) lub gotowa, ale jak narazie to troche dalsza przyszłość bo obecnie pracuje nad czymś zupełnie nowym z żywicy :D
Gała, życzę powodzenia przy WM-ce ;) Liczę na wymiane doświaczeń przy naszych budowach ;)
 

Ostbahn

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#25
Słyszałem o firmach które zajmują się trawieniem.
Kiedyś do jednej z nich nawet pisałem, ale jak się dowiedzieli że chodzi o części do modeli (wtedy to było konkretnie SP32) przestali mi odpisywać...
W ostanim mailu napisali tylko, że nie zajmują się trawieniem części modelarskich... :neutral:
Jesli firma ogłasza się że trawi metale to chyba nie powinno ich obchodzić co trawi prawda? Jaka to różnica?
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#27
Proponuję najpierw wytrawić sobie prototyp samemu, termotransfer albo klisze.
I zobaczyć jak to wyszło.
Bo jak się zrobi do kitu projekt który się rozsypie i zapaprze maszynę,
to nie dziwota że potem nie chcą robić. Widać się już na kimś sparzyli.
Nie psujcie rynku.
 
OP
OP
Gała

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#29
Ostbahn na dzisiaj planów jeszcze nie mam skończonych. Miałem dużo na głowie i dopiero do tego przysiadłem. Jutro juz bankowo będa gotowe.

Pozdro
 
OP
OP
Gała

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#31
Plany gotowe :D są w nich małe braki i niedociagniecia ale są wystarczajaco czytelne. Rozrysowałem konstrukcję ramy,pokrywy silnika, kabiny i ogólny widok boczny. Jezeli ktoś potrzebuje a nawewno sie tacy znajda to proszę pisac.

No i dzisiaj zacznę rozrysowywać mój pierwszy prototym WM 15A.
 
OP
OP
Gała

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#33
Witam. Chciałbym sie spytać czy ktoś z forumowiczów posiada jakiekolwiek rysunki lub plany wózka akumulatorowego ASF?? Jezeli tak to czy mógłby je udostępnic.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#40
A może ma ktoś z tu obecnych modelarzy te rysunki w skali, bo też bym reflektował i zapewne wielu innych również po drugiej stronie mocy 8)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki