• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor specjalny- wagony, maszyny, itd.

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#66
Z opisu na stronie, skąd pochodzi zdjęcie z pierwszego dzisiejszego postu, wynika, że zrobiono je we Wrocławiu. Ciekawe, co robił tam ten czeski "okularnik"?
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#67
w poprzednim malowaniu wyglądał tak Zobacz załącznik 90365
niestety nie posiadam lepszego zdjęcia:(
Ciekawe czy uchował się jeszcze jakiś wagon w malowaniu papuga?
Z opisu na stronie, skąd pochodzi zdjęcie z pierwszego dzisiejszego postu, wynika, że zrobiono je we Wrocławiu. Ciekawe, co robił tam ten czeski "okularnik"?
Co prawda we Wrocławiu widziałem 2 góra 3 okularniki w malowaniu [CD] Cargo, ale innych czeskich lokomotyw to przez Wrocław przewala się całkiem sporo (jak byłem w Wawie to tak samo).
 

escobar

Znany użytkownik
Reakcje
137 3 0
#72
Z opisu na stronie, skąd pochodzi zdjęcie z pierwszego dzisiejszego postu, wynika, że zrobiono je we Wrocławiu. Ciekawe, co robił tam ten czeski "okularnik"?
wiem że jeden okularnik (może ten?) jeździ po Polsce dla STK, a jako ciekawostkę dodam że ma także logo czeskiej spółki-córki Orlenu Unipetrolu...
poszukaj fotek na http://rail.phototrans.eu
 
Reakcje
4 0 0
#80
Witam Serdecznie, mam pytanie ponieważ jestem w trakcie kombinacji nad modelem pociągu ratunkowego i mam pytanie czy obowiązuje jakieś konkretne malowanie pasów bocznych na wagonach pociągu ratunkowego? Ponieważ w sieci znalazłem zielony, biały, pomarańczowy, żółty, czy kolory pasów są obecnie ujednolicone? Czy kolory pasów maja swój udział w oznaczeniu przeznaczenia wagonu? Pozdrawiam
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki