• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spalinowo-elektryczny hyde park (ale tylko nasze koleje i bez czasów współczesnych)

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
844 77 5
Odnośnie LKR, to chyba nie jest to tajemnicą? i Pan Robert Kroma mógłby zdradzić, czy będzie coś o tych zespołach motorowych w 3 części książki o wagonach motorowych?
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.993 498 33
Zastanawiałem się, czy rok 1993 to już czasy współczesne, czy jeszcze nie, bo tytuł tego wątku wyraźnie wskazuje na to, że fotki tu pokazywane nie powinny pochodzić z czasów współczesnych. Ale skoro rok 2006 przechodzi, to może i śnieżne popołudnie 21 listopada 1993 w Jaworzynie Śląskiej może być?

img198 (Jaw 21 XI 93) .jpg
img200 (Jaw 21 XI 93).jpg
img206 (Jaw 21 XI 93).jpg
img207 (Jaw 21 XI 93).jpg
 

MD Lu

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Na tym zdjęciu pociąg wyjechał właśnie z Nowego Łupkowa i jedzie w stronę Osławicy a następnie Komańczy. Po lewej stronie droga z Komańczy do Cisnej.

A ode mnie taki sympatyczny towosik z SU45-157, relacji Lublin- Parczew, sfocony przeze mnie bodajże w kwietniu '96 w Ciecierzynie, gdy z Lublina do Parczewa i Łukowa jeździły jeszcze normalne pociągi, a wszystkie stacje były na czynnych kształtach. Kiedyś nawet napisałem artykuł w "Sygnałach" (jeszcze tych gazetowych) o tym pociągu. Tęskniłem jednak już wtedy za latami osiemdziesiątymi, gdy jeździło się do Łukowa bipą z parowozem albo gagarinem. Albo na wczasy, na Mazury włóczęgą północy z SP45 i 16 pudłami. Lublin Północny na kształtach. Ech... To se ne wrati... W planach elektryfikacja tej klimatycznej kiedyś linii. Cóż- pozostaną chociaż wspomnienia.

towos1.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki