• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2015

Reakcje
45 1 5
MBL za zakupy przyznaje takie wirtualne Euro które potem można doliczyć do zakupów. Na przykład za wagon Herrisa mogę zapłacić 47EUR albo użyć trochę z uzbieranych punktów i zapłacić około 11EUR. Tylko wtedy te 36EUR mi przepada. To nie jest jak w modelmanii że rabat jest procentowy. Nie to żebym skąpił ale czemu miałbym komuś dawać moje punkty...?

Jednym słowem - każde użycie "rabatu" pomniejsza go.
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Jest jeszcze coś takiego jak specjalne ceny dla klientów, ale nie wiem jaki jest klucz przyznawania tych cen. Ja po zalogowaniu mam inne ceny na część produktów, niż te, które są widoczne standardowo. Pokazuje mi się również informacja, że aktywowano specjalne ceny.
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Co do rabatu to jak kupisz mi taboru za powiedzmy 1000 euro to dostaniesz 100 euro swojego bonusu, tak? No to ja za ten tabor zapłacę ci 950 euro? Będzie ok dla ciebie?
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
To był taki tylko przykład.
Ale bezsensowny ekonomiczne.
Lepiej samemu kupić za 900, wziąć te 30 euro rabatu, i dokupić resztę za stówkę wykorzystując kasę z rabatu. Obie przesyłki za darmo.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 21
Tabor 313
Tabor 539
Tabor 339
Tabor 151

Podobne wątki