• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2015

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.600 15 0
Roco mogłoby wypuścić wagon Y/B w malowaniu InterCity.
Wypuścili tylko cztery wagony. Dla kolei CD było ich ponad 10 biorąc pod uwagę klasę 1 i 2.
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
2.014 6 0
w temacie dekodera sound max w gardle,
no nie ,ja takiego talentu nie mam , wrzuć czym prędzej filmik na Youtube i podaj link , będziemy zachwyceni ,szok !
gratulacje
-Kolego Fenix , proponuje spotkanie w Karsznicach dwudziestego Listopada tego roku przy okazji innego wydarzenia ( pol wieku Karsznic "pod drutem")http://forum.modelarstwo.info/threa...zasów-współczesnych.18853/page-22#post-470821 i na miejscu zaprezentowalbym osobiscie z siebie te rozne dzwieki - Ciebie prosilbym tylko o nagranie tego wszystkiego co bede w stanie wydobyc z siebie- wiec musialbys byc "uzbrojony" w stosowny sprzet do nagrania.. - co Kolega na moja propozycje?
 

krzys.

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Przepraszam, że sie powtarzam temat już był poruszany kilkakrotnie. Czy ktoś może powiedzieć czy zestaw "Chrobry' od acme będzie dostepny w tym roku czy też nie?
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.600 15 0
Raczej jak będzie dostępny, to już od razu w sklepach.
Niejednokrotnie się zdarzało, że modele ACME nagle pojawiały się sklepach bez wcześniejszych zapowiedzi.
Np. dodatkowe do Polonii.
 

ed250

Aktywny użytkownik
Reakcje
444 89 5
Witam, z tego co się dowiedziałem to po przeniesieniu przez ACME produkcji na inne zakłady ponoć pierwszy ma wyjść OST-WEST więc może być ciężko w tym roku, ale jakby na Hobby zrobili premierę to by chyba większość zadowoliło. Oby nie było przeciągane jak ETR610.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.187 387 20
A ja mam pytanie do posiadaczy Ty2: czy wszystkie kola dotykają wam szyn? Kolega nabył Ty i zgłasza problem, że mu 2 oś wisi odrobinę nad szynami. Dwie pierwsze osie ma "sztywniejsze" od pozostałych. Nie ma ochoty póki co próbować z tym walczyć, bo nie chce poniszczyć.
Do mnie też wreszcie dotarła Ty2 i jak sprawdzałem to wszystko jest OK, wszystkie koła dotykają szyn, a i na łukach R3 (RocoGeoline) jeździ bez zarzutu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 21
Tabor 313
Tabor 539
Tabor 339
Tabor 151

Podobne wątki