• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości nie-PKP 2024

601W Eaaos

Nowy użytkownik
Reakcje
25 3 0
Kiedyś pisałem, że pozaniemieckie firmy mają odmienny stosunek do ogłaszania całorocznych planów na targach w Norymberdze. I dla nich równie dobre są targi w Dortmundzie.
Właśnie na stronie TrainsDepot nowe katalogi zapowiedzi Miniature models catalogs | TrainsDepot.org i galeria zdjęć INTERMODELLBAU 2024 | TrainsDepot.org | The European Hub for Railway & Train Enthusiasts
Sądzę, że najciekawsze jest REE i ACME. Pierwsze oprócz modeli już wstępnie pokazywanych w prototypach zapowiedziało jeszcze dwuosiową cysternę - jak sądzę już budowy powojennej. Natomiastnych ACME chwali się kolejnym wagonem kontenerowym i do tego umiejscowiło już pod pozycjami katalogowymi wojenną węglarkę FS.
 

Prażma

Aktywny użytkownik
Reakcje
135 9 0
Cześć. Potrzebuję pomocy w odnalezieniu numerów katalogowych dla poniższych loków, nie dałem rady wyguglować, zdjęcie z netu a nie mam FB, więc jest trudniej. Najbardziej interesuje mnie pierwszy z góry. Widuję go prawie codziennie w Krakowie. Dziękuję za pomoc. 4bae254c-9fc7-415c-b45b-45d3b33baca7.jpeg
 

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.511 119 86

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.511 119 86
Marumbimodelismo? Nazwa niczego nie mówi... A Kraus Maffei? To już szybciej :)Krauss-Maffei ML 4000. Druk 3D ale "dają" napęd z 5-biegunowym silnikiem, blaszki i kalkomanie. Elektronika - płytka z 8-pinowym gniazdem DCC. Cena R$ 1.500,00 (cirka 1150PLN).

Kraus_Maffei.jpg


Kraus_maffei_2.jpg


Jest możliwość wyboru: "Bitola Larga" (16,5 mm) - wersja amerykańska lub "Bitola Metrica" (12,0 mm) - wersja brazylijska. Oryginał Krauss-Maffei ML 4000.
Trzeba to tylko sobie w zamówieniu zaznaczyć. Oprócz tego wagony, wagony i inne lokomotywy.

Źródło zdjęć: Marumbimodelismo


Szkoda tylko, że GE U5B nie będą robili na tor 12mm (H0m / HOn3.5).
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 154
Tabor 209
Tabor 151
Tabor 297
Tabor 187

Podobne wątki