• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje 1:87

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.952 386 20
#21
Bardzo fajne wejście tymi modelami w nową dla Ciebie skalę. Cieszę się, że dałeś się zakręcić tą skalą. Tak trzymaj. (y)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#25
Opel Senator to klasyk który nadal może się podobać :)..co do Ricko to już tyle razy przymierzałem się do zakupu i zawsze odchodziły na dalszy plan ;).ale auto bardzo ciekawe i ładnie wykonane .(y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#28
Najładniejsza jest herpa z racji plastikowego odlewu karoserii oraz rzecz jasna bawarskiej marki. Model jest perfekcyjnie wystylizowany na pojazd froga w wersji 2.0 ;)
czyli lekki wiejski tuning bez zbędnych spojlerów. Czerwony lakier i czarne zderzaki bez farby pasują do wizerunku dzisiejszych samochodów małolatów. Felgi dopełniają obraz.
Jak na metalowy model, to szary Chrysler bardzo dobrze wizualnie wypada. Oznaczenia i elementy ozdobne dodają mu więcej realizmu w stosunku do prawdziwego Chryslera :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.952 386 20
#31
schuco jakoś mi się nie widzi do zbierania ,,;)
Schuco może i nie jest rewelacyjne, ale robi takie modele, których nikt inny nie robi. Więc czasem nie ma wyjścia. Jak chcesz mieć dane malowanie to pozostaje tylko metalowy odlew.
Pięknie się prezentują te Twoje BM-ki. Co jedna to fajniejsza. Na szczęście mam takie.:podstepny::gwizd:
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.425 108 2
#32
Widzę że choroba rozwija się błyskawicznie i ratunku już nie ma :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
Świetne modele , jak kiedyś ktoś pokazał Schuco na innym starym forum zaraz się podnosiły głosy, że jak resorak wygląda i w ogóle, a ja uważam że Schuco robi ciekawe miniaturki i to dość dobrze wykonane.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.952 386 20
#33
jak kiedyś ktoś pokazał Schuco na innym starym forum zaraz się podnosiły głosy, że jak resorak wygląda i w ogóle, a ja uważam że Schuco robi ciekawe miniaturki i to dość dobrze wykonane.
Mam sporo modeli tej firmy i muszę przyznać, że Schuco robi bardzo dobre modele. Pomimo, że są to odlewy metalowe, to ich wykonanie jest naprawdę bardzo dobre.
 
OP
OP
maniac64

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.108 5 0
#34
Zgadzam się wami całkowicie ,firma ta na pewno potrafi zaskoczyć czego przykładem może być prezentowany ostatnio na forum VW Tuareg Redbull :cool:,jednak ich modele nie są idealne, w prezentowanym X5 rzeczą rzucającą się w oczy jest na pewno grubość drzwi i ramek,wygląda to słabo :p ale jak napisał mafo "są to odlewy metalowe" więc nie ma co oczekiwać cudów, poza tym modelik jest do przyjęcia ,tym bardziej że cena jego jest :ROFL::ROFL:.

1zu87_VW_Race_Touareg_2_Rallye_Dakar_2006_Nr_309_Miller_Zitzewitz_Schuco_25471_24612_01.jpg

[DOUBLEPOST=1423084613,1423084118][/DOUBLEPOST]Herpa BMW Alpina B10 Bi-turbo
DSC03850.jpg
DSC03851.jpg
DSC03853.jpg
DSC03854.jpg
DSC03855.jpg
DSC03858.jpg

 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.952 386 20
#35
Dopóki jakaś inna firma nie zrobi lepszego, to i ten VW będzie doskonały.
Natomiast Alpina to już klasa sama w sobie. Pomimo starej daty produkcji, to model zrobiony przez Herpę jest bardzo dokładnie.
 

Podobne wątki