• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje samochody osobowe

M

Maverick

Gość
#6
Daniel powiem krótko: pierwsza fotka rewelacja!
Modele to klasyka i klasa sama w sobie a jeśli wylądują w rękach mistrza Irokeza to dopiero będzie efekt;).
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#7
Daniel ma piękną zieleń na tło, jakże realistyczną, więc tylko lekko poprawić autka i już nikt nie zauważy, że jest to realizm w miniaturze :)
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#8
Właśnie wczoraj przybyła do mnie nowa wspaniała rzecz... traktor z przyczepą z bańką na wodę...:p.
Mam też wartburga.
Troszkę spatynowałem pojazd i niebawem fotki traktorka na szosie:)
 
M

Maverick

Gość
#11
Daniel, żaden wstyd bo nie ważne ile się ma modeli tylko jakie i jaką radość one sprawiają.
Zdjęcia tych modeli na twoich mistrzowskich dioramkach powalają realizmem i już się nie mogę doczekać swojej dioramki od Ciebie.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.284 47 0
#14
Kompletnie mi nie pasuje ta przyczepka z beczką do tego Fortschritta.Wygląda komicznie z nią.Zainwestowałbym na Twoim miejscu w większa przyczepę skrzyniową albo taka do przewozu siana.Maluszek z Brekiny bardzo dobry wybór.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#16
A oto mój nowy nabytek - Nysa - busik:)
Chorowałem na tę "Nynię" długi czas....i mam:p.
Wielkie dzięki Szczypior6192:)[DOUBLEPOST=1366092207,1366091827][/DOUBLEPOST]Teraz czas na Żuka Pic-up'a :)
 

Załączniki

Podobne wątki