• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Gwiazdy i nie tylko...

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.284 47 0
#2
Wreszcie Sebastianie będziesz coś prezentował a masz tego sporo.
Z początku niepodobał mi się ten samochód, ale ostatnio coraz bardziej myślę o zakupie tego modelu.
 
M

Maverick

Gość
#7
Ja jako maniak/fan mercedesów bedę częstym gościem Seba w twoim temacie.:) Jak dotąd modele które pokazaleś podobaja mi się i wybieral faworyta nie bedę ale z tego duetu to ta nowsza generacja 190ki ladniejsza.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#9
Witam
Z prezentowanych modeli to SLS AMG pierwsza lokata! Model ten jak i pozostałe z serii wykonane perfekcyjnie. Miałem przyjemność widzieć to auto i muszę przyznać robi kolosalne wrażenie. Szczególnie długość tego przed przednią szybą , jakieś 2 metry. Po prostu POTWÓR.
 

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
123 3 0
#12
SLS jest mega. Mi osobiście się bardzo podoba i kupiłbym go ale wówczas do kolekcji on by nijak pasował; za nowy;). Z dzisiejszej prezentacji Coupe chciałbym mieć w 1:1, w takim kolorze bądź czarnym.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#14
124 jest świetny a Coupe wygrywa, najlepszy model jaki pokazałeś do tej pory.(y)
I nie dlatego że tamte były kiepskie, po prostu ten jest najlepszy.;)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.284 47 0
#19
Modele bardzo fajne, ale w tym przypadku mam jedno "ale".Niestety ten znaczek na masce trochę psuje efekt.Szkoda że tu Hepra też nie dała tego trawionego.
 

Podobne wątki