• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobowo/dostawczo/sportowe modele samochodów w skali 1:87

Yhim

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, jestem początkującym modelarzem - zbieram te gotowe i do sklejania. Dzisiaj pokażę wam parę aut z mojej kolekcji 1:87. Na front wyrusza Chevrolet Chevelle SS.
CAM00444[1].jpg
CAM00445[1].jpg
Zapraszam do udzielania jakichś wskazówek.
 
Ostatnio edytowane:

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#2
Milo gościć Nowego entuzjastę w skali 1/87. Na pewno ten Twój pierwszy zaprezentowany model będzie pretekstem, aby były kolejne i to znacznie bardziej dopracowane technologicznie ;)
Pierwszy model nie powala z nóg swym wykonaniem, ale to dobrze bo trzeba zacząć od czegoś prostego aby z czasem wyszukać coś co przyniesie brawa wśród hucznie zgromadzonej publiczności.
Co do wskazówek to polecam zaznajomić się z kolekcjami Kolegów na forum, a z producentów w skali 1/87 polecam takie firmy jak: Herpa, Busch, Wiking, Rietze. Są jeszcze inne, które goszczą na forum.
 
Ostatnio edytowane:

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.633 67 1
#3
Witaj na forum . To co nam dzisiaj pokazałeś to zwykły resorak . Tak jak kolega Michał napisał , zaznajom się z kolekcjami kolegów z forum , zgłęb temat i baw się razem z nami .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#6
Witam na forum ale >>>>
To jest forum modelarskie i nie pokazujemy resoraków i to w dodatku nie jest skala 1/87 czy coś około 1/64.
 

Podobne wątki