• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje 1:87

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
#1
Witam wszystkich
I nadszedł ten dzień kiedy wpadłem na całego :ROFL::ROFL: ,drugą skalą którą zamierzam zbierać po 1:64 jest właśnie 1:87 .
W temacie tym pokaże modele które zakupiłem do dnia dzisiejszego oraz wszystkie kolejne ,mam nadzieje ciekawe nabytki.
Będą to głównie modele Herpa niemieckich marek :cool: , gdyż właśnie na motoryzacji z tego kraju mam zamiar się skupić.
Pozdrawiam .

Herpa VW Golf VR6
DSC03725.jpg
DSC03727.jpg
DSC03726.jpg
DSC03729.jpg


 
Ostatnio edytowane:

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#5
Ha ha :D:D:D,a właśnie czekałem kiedy złapiesz bakcyla na tą skalę(y) ,jak długo jeszcze wytrzymasz tylko ją oglądać :),,super że dołączyłeś do pozytywnie zakręconych hehe:ROFL: i na początek pokazałeś podstawowe i obowiązkowe modele w kolekcji (y),czekam na kolejne .:):);)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#6
Romantycznie i nastrojowo rozpocząłeś ten wątek w skali miniaturkowej królewskiej. Fototapeta z zachodem słońca jak najbardziej mile widziana przy następnych prezentacjach.
Volkswagen Golf VR6 od herpy w tym malowaniu w tamtym okresie był naprawdę białym krukiem dla wybranych i oddanych kolekcjonerów skali 1/87. Bardzo podoba mi się w tym
ostrym Golfie jego wykonanie detali jak czarne listwy w zderzakach czy chociażby czczone przez wyznawców kultu VW logo VR6. Turkusowy kolor na pewno nie jednej gorącej dziewczynie
mógł zawrócić wtedy w głowie. Szprychowane felgi oraz tego typu odcienie lakieru dzisiaj są odbierane jako kicz lub z przymróżeniem oka. Drugi modle również kultowy, który zachwiał lekko
rynek luksusowych samochodów w postaci Mercedesa BMW. Prostokątnie skrojone nadwozie z takimi samymi bryłami świetlnymi było wyznacznikiem przy projektowaniu. Nowe Audi Q7 powraca
do tamtych standardów stylizacyjnych ;) Model od herpy Audi V8 jako całość może się podobać. Na uwagę zasługują dopracowane światła w przednim zderzaku oraz tylny pasek lamp. Kolor ładny.
 
OP
OP
maniac64

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
#7
Viking VW Golf Plus
DSC03746.jpg
DSC03747.jpg
DSC03749.jpg
DSC03750.jpg

Busch Merdcedes Benz E-Klasse T-Modell

[DOUBLEPOST=1422694199,1422693758][/DOUBLEPOST]
DSC03752.jpg
DSC03751.jpg
DSC03753.jpg
DSC03755.jpg
DSC03756.jpg
 
Ostatnio edytowane:

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#9
Kolekcja idzie w bardzo dobrą stronę:) ,Golf i MB E super (y),słabiej wygląda na tle prezentowanych powyżej MB z Wikinga choć posiada ciekawe autostradowe malowanie .(y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#10
Kolejne piękne modele prezentujesz w wydaniu niemieckim. VW Golf Plus w kolorze granatowym i jasnym wnętrzu pokazuje to co najlepsze w tej skali.
Przednia część nadwozia starannie skrojona bez polotu i zbędnych udziwnień. Takie też są VW za co je bardzo lubię. Srebrne relingi dachowe dość dobrze
zostały spasowane z dachem i nie wydają się za duże w stosunku do prawdziwej skali. Tylne lampy w tych latach były wyznacznikiem dla VW.Oznaczenia na
tylnej klapie i znaczek firmowy to "kropka nad i" dla tego rodzinnego Golfa. Drugi prezentowany model jest klasą samą w sobie, w końcu to Mercedes-Benz.
Już kiedyś tu na forum nabrałem się,że jest to czarny model, w rzeczywistości ciemno brązowy, chętnie nabywany przez kolekcjonerów skali 1/87 dla tego E.
Wykonanie przedniej części dość dobre, małym mankamentem są chromowane "soczewki kontaktowe okularnika". Srebrne relingi dachowe oraz chromowane
ramki szyb, klamki i listwy ozdobne podkreślają jego elegancję. Ostatni model zrywa z jakością wykonania dwóch pierwszych, ale to w końcu stary dobry W124.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.443 158 2
#11
Bardzo fajne modele pokazałeś w tym kilka klasyków w naszej skali jak Audi V8 czy VW golf III VR6 a najładniejszy model pokazany do tej pory to świeża E-klassa.
 

zyraf82

Znany użytkownik
Reakcje
36 0 0
#12
Widać, że nie tylko na Herpie będziesz opierał swoją kolekcję :) A jest co zbierać. Na ten moment świetnie się zaczyna więc czekamy na następne.
 
OP
OP
maniac64

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
#15
Dziękuje za wszystkie komentarze ,tak jak większość z was zauważyła mam sporo do nadrobienia wiec na razie stawiam na klasykę czyli tak zwane "must have" :) każdego kolekcjonera 1:87. Na początku na pewno was nie zaskoczę jeżeli chodzi o moje modele ale jak to mówią "apetyt rośnie w miarę jedzenia " :) więc mam nadzieje że również u mnie pojawią się wkrótce jakieś perełki :cool: w tej właśnie skali która to coraz bardziej mi się podoba . Tymczasem pozdrawiam wszystkich forumowiczów oraz życzę samych najciekawszych i nietuzinkowych modeli w skali 1:87.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#17
Super ten VW Bus w barwach austriackiej telewizji. Wykonanie solidne na dobrym poziomie jak przystało na herpę.
 

Podobne wątki