• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje 1:87

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#43
BMW Alpina najładniejsza ze względu na prestiż w kolekcji oraz charakterystyczne stylizacyjne malowanie, którego nie ma inna firma na świecie.
Oznaczenia zielonego BMW jak na tamte lata bardzo precyzyjne. Policyjny BMW również ciekawy przypominający o Cobra 11 ;) Wyścigówka Super.
Ostatni pojazd zbudowany na VW T z otwieranym bagażnikiem dość dokładnie odtworzonym tworzy ciekawą pozycję. Malowanie i atrybuty na dachu !
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.932 386 20
#45
Bardzo fajne te stare E30. Policyjne malowanie ciekawe, ale sportowiec dużo lepszy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.932 386 20
#47
A-czwóreczka bardzo fajna. Duży plus za oznaczenia. Tak wykonane modele to ja lubię.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#48
Siedzę tu ledwie rok na tym forum, co po niektórych mam na oku ;) ale Ty pobijasz wszelkie rekordy szybkości w prezentacji. Jak tak dalej pójdzie, to do czterdziestki
nie pożyję i wykituję na zawał przed monitorem z powodu zmęczenia materiału. Palce nie nadążają i mózg się już lekko przegrzewa, ale warto się pomęczyć dla takich
pięknych modeli jak Audi A4. Kolor właściwy dla tego modelu, stonowana linia i odcień wspaniale oddają dynamiczna sylwetkę z idealnymi przetłoczeniami bocznymi.
Czarne wnętrze to jedyny sensowny wybór do tego koloru szarości. Tylne oznaczenia oraz srebrne ramki dopełniają całość spójnie skrojoną chyba już na kieszeń kowalskiego.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#51
Audi A4 jak i wszystkie modele tego producenta są wykonane porządnie. Biuck też może się podobać , chociaż parę elementów by się przydało poprawić.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.932 386 20
#56
Piękne Audiki. Sportowa wygląda ciekawiej. Natomiast ten amerykaniec bardzo ciekawy, choć ja wolę go w cywilnej wersji. Świetnie ma zrobiony grill.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#57
Wóz komendanta straży pożarnej bardzo ładny w tym ognistym kolorze. Amerykańska motoryzacja naprawdę była kiedyś ciekawa.
Porównanie dwóch Audi V8 z zupełnie innych światów wyszło na dobre obu. Malowanie fabryczne Audi Sport dobrze wygląda na V8-ce
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#59
Ciekawy ten Land Rower choć wykonaniem nie grzeszy ale to dość stary model i nie ma co się dziwić .:)
 

Podobne wątki