• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja [FH-12]

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
FH-12

FH-12

Aktywny użytkownik
Dziękuję za komentarze. Znalazłem dziś trochę czasu więc pokaże kolejne modele.

12. Scania R420 HL "J.M.I.T." (CZ) Herpa

J.M.I.T. [Herpa] (1).jpg

J.M.I.T. [Herpa] (2).jpg

13. DAF XF105 SSC "J.M.I.T." (CZ) Herpa

J.M.I.T. [Herpa] (3).jpg

J.M.I.T. [Herpa] (4).jpg

Zdjęcie grupowe:

1.jpg

DamLen

Znany użytkownik
Też posiadam Scanię i w porównaniu z Dafem, widzę, że jednak jest ładniejsza. Daf nie jest jednak zły, w końcu niewiele było w ofercie Herpy modeli czeskich przewoźników.

BoBi

Znany użytkownik
Oba modele dość znaczenie limitowane odpowiedno 600 i 500 sztuk (Damian DamLen :ROFL: ) - dziś już można powiedzieć białe Kruki. Mi podobają się oba, samochody pasują mi idealnie do właśnie do czeskiego przewoźnika, więc SUPER! :)

BoBi

Znany użytkownik
Okrutnie piękny model - chciałem go kupić zaraz jak się pojawił niedawno na allegro, ale cena była trochę za duża. Felgi w kolorze + szeroka z przodu zamiatają :D

Set rodem z Czech bardzo fajny . Model prezentują się pięknie , przy czym ze wskazaniem na scanię . Jednak malowanie tej firmy na tej kabinie lepiej wygląda .
Natomiast Volvo jest cudowne . Idealnie trafia w moje gusta .

Szczerze mówiąc to gdyby nie to że ma Polskie barwy w postaci firmy LOTOS to byłby bardzo średni model . Chociaż tak naprawdę jest średnio wykonany , ale i tak warty posiadania bo nasz .

kacperR

Znany użytkownik
Dosyć ciekawe modele kolego pokazujesz ;)
Man z ostatniej prezentacji, gdyby podmalować kilka detali, dać kalki to wyszedłby jeszcze ciekawszy Polonik. Mimo to podoba mi się za sprawą tego, że jest to model o wysokiej cenie i dosyć trudy do zdobycia.

Czeskie tandemy również ciekawie się prezentują, niebieskie Volvo FH I generacji z kontenerem świetnie wygląda, szkoda że Herpa teraz nie wypuszcza tego modelu.

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 274
Samochody ciężarowe 563
Samochody ciężarowe 20
Samochody ciężarowe 65
Samochody ciężarowe 29