• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja skromna kolekcja

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Obydwa modele bardzo ciekawe, z przewagą Steyra. Popracuj trochę nad fotkami, bo ostrość Ci uciekła, szczególnie przy Steyrze.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Muszę rozeznać się.To jest sony h1.Nie umiem go rozpracować:)
Generalnie to ostrość masz na narożnik blatu i ściany. Może za blisko podchodzisz z aparatem do modelu i dlatego ostrzy na narożnik. Przeczytaj jaka jest minimalna odległość od aparatu do punktu ostrzenia.
A wracając do modeli to Skoda z Permotu całkiem fajna. Zwróć tylko uwagę kierowcy Steyra, bo jeździ nieostrożnie i zgubił lusterko :D.

ManMania

Znany użytkownik
Generalnie to ostrość masz na narożnik blatu i ściany. Może za blisko podchodzisz z aparatem do modelu i dlatego ostrzy na narożnik. Przeczytaj jaka jest minimalna odległość od aparatu do punktu ostrzenia.
A wracając do modeli to Skoda z Permotu całkiem fajna. Zwróć tylko uwagę kierowcy Steyra, bo jeździ nieostrożnie i zgubił lusterko :D.
Nie trzeba nic czytać, metoda prób i błędów cykaj fotki z różnych odległości, sprawdź jak wychodzi, a potem samo wejdzie Ci odpowiednie ustawienie odległości ''w krew'' ;).Lub jak nie chcesz się męczyć z ćwiczeniem tego, poszukaj tak jak Mafo powiedział, jaka jest minimalna odległość od przedmiotu by zdjęcia były ostre.

Brodagaz

Znany użytkownik
Z tego co widzę w Volvo kierunków brakuję, a to bardzo dobry model, Roco zrobiło go świetnie, Mercedes Roskopfa mi nigdy nie leżał ta kabina jest przekombinowana względem prawdziwego NG.;)

Brodagaz

Znany użytkownik
No i mnie wnerwiłeś.:D;)
Moje ulubione ciężarówki.
Co do fotek jest lepiej teraz możesz je wykadrować w programie do obróbki zdjęć by pozbyć się tego słabego tła.:D