• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja [FH-12]

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

BoBi

Znany użytkownik
Pierwszy (y) za foty.
Drugi za Marlepa (miałem ostatnio takiego nabyć od kogoś, ale dzień przed przyjazdem po model napisał mi, że spadł mu z półki i go nie sprzeda- mam nadzieję, że to nie ty ;) )
trzeci za Modo- wyjątkowo mi się podoba na Twoich zdjęciach, mimo, że ja za pisankami raczej nie przepadam.

Oby tak dalej, czekam na kolejne modele ;)

DyrdekHz

Znany użytkownik
Marlep to jeden z poloników widmo, mimo iż nie mieli w swojej flocie FH 3gen. to na pewno jest to bardzo duża ciekawostka w polskim świecie modelarskim. Naczepa pasowałaby też na jakiś zestaw od Repińskiego, ponieważ oni teraz są ich przewoźnikiem. MoDo to już klasyka. (y)

Witaj na forum :)..przedstawiaj swoją kolekcję i komentuj u innych kolegów a na pewno każdy to doceni (y)..i baw się razem z nami ;)..Volvo z AWM posiada świetną kolorystykę a Modo to już klasyk dla kolekcjonera ..super.(y)

DamLen

Znany użytkownik
Modo to już klasyka i jeden z ładniejszych poloników. Marlep to mało znany "biały kruk". Malowanie ma niepowtarzalny urok i model nie oddaje tego, przede wszystkim ten żółty powinien być złoty. Ale i tak warty posiadania, chociaż jak dla mnie szkoda, że to nie Herpa...

OP
OP
FH-12

FH-12

Aktywny użytkownik
Bardzo dziękuję za komentarze. Czas na kolejne modele.

3. Mercedes-Benz Actros MP2 L "Mostva" (PL) Herpa

Mostva [Herpa] (1).jpg

Mostva [Herpa] (2).jpg

4. Volvo FH4 GL XL "Fischer" (CH) Herpa

Fischer [Herpa] (1).jpg

Fischer [Herpa] (2).jpg

5. Scania 164L 480 TL " "Carsten Hansen" (DK) Herpa

Svaergods [Herpa] (1).jpg

Svaergods [Herpa] (2).jpg

DamLen

Znany użytkownik
Same grube kąski pokazujesz, tylko rób to najlepiej pojedynczo. ;) Mostva to kolejna klasyka, sam posiadam. Fischera to Ci zazdroszczę, bo nie zdecydowałem się na niego, gdy był dostępny. :( Carstena też bym chętnie przygarnął.

Bardzo ładne zdjęcia modeli nam serwujesz . Mostve i Fischera sam mam w mojej kolekcji , więc to już świadczy o tym że mi się bardzo podobają .
Scania jest piękna . Twierdzę jak kolega wyżej że szkoda że tak mało zdjęć , a i jeszcze pokazuj wolniej bo na widok takiej ilości fajnych modeli serce za szybko zaczyna bić :D

BoBi

Znany użytkownik
Ciężki wybór między Mostvą, a Hansenem - pierwszego wybrałbym z sentymentu, mojego kupiłem jakiś czas temu, od dobrze znanego i lubianego w branży sprzedawcy, który już niestety nie sprzedaje, ale Scanię wziąłbym, bo mieszkałem w Danii i naoglądałem się tych cudownych pojazdów w realu. Nie ma nic piękniejszego niż duńskie ciężarówki.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Same ciekawe modele pokazujesz. Trudno wybrać najfajniejszego, bo wszystkie świetne. No może Mostva trochę uboga w detale, ale to drobiazg, zawsze można domalować.

OP
OP
FH-12

FH-12

Aktywny użytkownik
Bardzo dziękuję za komentarze. Wedle życzenia więcej zdjęć C.Hansena. Trzeba pomyśleć nad ładunkiem śmigieł.

3.jpg

5.jpg

1.jpg

4.jpg

2.jpg

I taki fajny smaczek:

6.jpg

Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 202
Samochody ciężarowe 482
Samochody ciężarowe 20
Samochody ciężarowe 65
Samochody ciężarowe 29