• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja [FH-12]

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#41
Cieszę się, że w końcu zdecydowałeś się pokazać modele na forum. Kolekcja świetna, widać, że nie kupujesz tego co łatwo dostępne tylko skupiasz się na szukaniu konkretniejszych modeli. :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#47
Duvenbecki to bardzo rzadkie modele, ale dla mnie niezwykle ciekawe. Sam posiadam Scanie, odwzorowanie tych modeli względem oryginałów jest na poziomie, no i sporo tego widać na naszych drogach.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#52
Kurde to już jest jeden z moich ulubionych tematów na forum. :D Na Smidberskiego poluje od dawna, wszak firma była stałym bywalcem naszych dróg, a po jej upadku sporo ich aut znalazło się we flocie CS Cargo, również w polskim oddziale.
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#56
Od Duvenbeckiem to mi podniosłeś ciśnienie - regularnie ładuję się z takimi TGXami, wypadałoby takiego mieć w kolekcji, jednak zdobycie miniatury graniczy z cudem...
Śmidersky -klasyka naszych dróg w H0 - wypadałoby również mieć - świetny kąsek!
Hefter - sporo już o tym modelu napisano - wzorowo zrobiony!
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#59
Hefter to zdecydowanie jeden z najciekawszych modeli wypuszczonych w ostatnim czasie. Szczególnie tył mi się podoba. I jest dużo lepiej wykonany, niż np. w Dafie Finkl z extra shopu, który miał nawet rejestracje.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki