• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja [FH-12]

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#64
Dziękuję za komentarze. Znalazłem dziś trochę czasu więc pokaże kolejne modele.

12. Scania R420 HL "J.M.I.T." (CZ) Herpa

J.M.I.T. [Herpa] (1).jpg

J.M.I.T. [Herpa] (2).jpg


13. DAF XF105 SSC "J.M.I.T." (CZ) Herpa

J.M.I.T. [Herpa] (3).jpg

J.M.I.T. [Herpa] (4).jpg


Zdjęcie grupowe:

1.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#65
Też posiadam Scanię i w porównaniu z Dafem, widzę, że jednak jest ładniejsza. Daf nie jest jednak zły, w końcu niewiele było w ofercie Herpy modeli czeskich przewoźników.
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#68
Oba modele dość znaczenie limitowane odpowiedno 600 i 500 sztuk (Damian DamLen :ROFL: ) - dziś już można powiedzieć białe Kruki. Mi podobają się oba, samochody pasują mi idealnie do właśnie do czeskiego przewoźnika, więc SUPER! :)
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#71
Okrutnie piękny model - chciałem go kupić zaraz jak się pojawił niedawno na allegro, ale cena była trochę za duża. Felgi w kolorze + szeroka z przodu zamiatają :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#72
Piękny ten model. Podoba mi się i to bardzo. Trochę by go trzeba podmalować i będzie wyglądał rewelacyjnie.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.675 67 1
#73
Set rodem z Czech bardzo fajny . Model prezentują się pięknie , przy czym ze wskazaniem na scanię . Jednak malowanie tej firmy na tej kabinie lepiej wygląda .
Natomiast Volvo jest cudowne . Idealnie trafia w moje gusta .
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.675 67 1
#77
Szczerze mówiąc to gdyby nie to że ma Polskie barwy w postaci firmy LOTOS to byłby bardzo średni model . Chociaż tak naprawdę jest średnio wykonany , ale i tak warty posiadania bo nasz .
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#80
Dosyć ciekawe modele kolego pokazujesz ;)
Man z ostatniej prezentacji, gdyby podmalować kilka detali, dać kalki to wyszedłby jeszcze ciekawszy Polonik. Mimo to podoba mi się za sprawą tego, że jest to model o wysokiej cenie i dosyć trudy do zdobycia.

Czeskie tandemy również ciekawie się prezentują, niebieskie Volvo FH I generacji z kontenerem świetnie wygląda, szkoda że Herpa teraz nie wypuszcza tego modelu.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki